Missä

1.6 vm. 2000 Avensis ei nosta lämpöjä normaaliin vaan jää mittarin mukaan noin puoleenväliin normaali lämmöstä. Lämmintä ilmaa ei silloin tule kunnolla vaan haaleaa! Autossa ei ole ilmastointia.
4556
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Termostaatti vaihtoon.

Äänestä
  • Kiitos!
    Näin vähän arvelinkin!

    Äänestä

Olekto tarkistanut että koneessa on tarpeeksi jäähdytysnestettä? Minulla oli hieman samanlaisia ongelmia ja huomasin että nesteet olivat menneet alle minimitason.

Äänestä

ompelukoneenmoottori jaksa lämmittää!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vika? kirjoitti:

1.6 vm. 2000 Avensis ei nosta lämpöjä normaaliin vaan jää mittarin mukaan noin puoleenväliin normaali lämmöstä. Lämmintä ilmaa ei silloin tule kunnolla vaan haaleaa! Autossa ei ole ilmastointia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu