Mitä uutta muka

Niinppä niin, tästä se taas lähtee. Kohta keikkuu Sport konkurssissa, taas kerran. Mutta ei se mittään, pojat riekkuu Levillä ja tyhmät vaasalaiset veronmaksajat maksaa hymy huulessa.
5324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mainoshan se oli...

Kukahan oli se idiootti joka ei voinut odottaa paria viikkoa että olisi saanut rahansa?

Nimi esiin niin tiedetään keneltä ei osteta mitään eikä ainakaan tehdä yhteistyötä!

Äänestä
  • ollu rästissä. siis halli boikottiin ja sportin kaikki treenit luonnonjäälle! vois tulla jotain tulostakin.

    Äänestä

  • lähes 60000 euroa. Varma tieto, itse olen kokouspaperit nähnyt.

    Äänestä

vaikka ei ole työntekijöille maksaa kesälomarahoja. Töissä silti pitää olla koko kesä. Arvaa naurattaako?

Äänestä
  • missä näin, veikö Solkungen rahat firmankin kassasta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sportin rästilaskuissa??? kirjoitti:

Niinppä niin, tästä se taas lähtee. Kohta keikkuu Sport konkurssissa, taas kerran. Mutta ei se mittään, pojat riekkuu Levillä ja tyhmät vaasalaiset veronmaksajat maksaa hymy huulessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu