Kämppäkaveri ?

Moi, olen 30 vuotias Turkkilainen mies
Olen Töissä Veolialla (Bussinkuljettaja)
ja etsin kämppistä vuokraa Vantaalla tai välittömästä läheisyydestä.
Jos sulla on kämppä ja etsit jonku kämppäkaveri
lähetä sähköpostia, tekstiviesti tai soita

[email protected]
P. 0408678487

Erkan Gül.
1467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihme Ei Kukaan Kiinnostunut, Ei Yhtään Vastausta :) Kyllä olen todella tosissani. Vastakaa Rohkeasti Vaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erkan kirjoitti:

Moi, olen 30 vuotias Turkkilainen mies
Olen Töissä Veolialla (Bussinkuljettaja)
ja etsin kämppistä vuokraa Vantaalla tai välittömästä läheisyydestä.
Jos sulla on kämppä ja etsit jonku kämppäkaveri
lähetä sähköpostia, tekstiviesti tai soita

[email protected]
P. 0408678487

Erkan Gül.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu