Haistakaa x

Ajoin ekan lenkin ja palelin ihan sikana. Turhaan olette hehkuttaneet ajonautintoa.
Masokistista hytinää ennemminkin.

Seuraavan kerran ajan, kun ruoho on vihreää ja lämpöä yli 15c

Nih !
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

harmi ettei kukaan ole kertonut, että on syytä olla hyvät varusteet ja lenkit sopivan lyhyitä.

Äänestä

varkut koivissa 180kmh ja 1 kalikka vasemmassa lahkeessa kirjavan punanen ja virkkuu koukku olis pitäny olla jos ois kuselle pitäny päästä, mutta on se hienoo pitänee vetästä nahkat niskaan, vaikka eihän se kesä viellä oo!oma vika mix läksit kikkelis kokkelis nii..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haistattajamies kirjoitti:

Ajoin ekan lenkin ja palelin ihan sikana. Turhaan olette hehkuttaneet ajonautintoa.
Masokistista hytinää ennemminkin.

Seuraavan kerran ajan, kun ruoho on vihreää ja lämpöä yli 15c

Nih !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu