Suuhygienistin hoidossa

fantasywriter

Lueskelin lehtiä odotushuoneessa ja kuulin nimeni huudettavan. Käännyin kohti ovea ja siellä seisoi nuorehko nainen, tummissa hieman sekaisissa olevissa hiuksissa jotka ulottuivat olkapäille ja valkosankaisissa laseissa. "No samapa tuo kuka suuhuni sorkkiin" tuumasin ja sanoi käsipäivää hänelle, hänen esittäytyessä Saraksi. Asetuin istumaan tuolille, hänen tullessa taakseni haistoin raikkaan hajuveden tuoksun lemahduksen sekä väkisin katsoin hiukka avonaiseen paitaan joka hän oli avannut kuuman kesäpäivän takia.

Laskettuaan minut vaakatasoon hän alkoi juttelemaan mukavia, yhdyin parhaani mukaan keskusteluun instrumentit suussani. Kurottautuessan syvemmälle suuhuni hän tuli lähemäksi minua jolloin hänen rintansa osuivat päälakeeni. Tunsin rintojen paineen jolloin ajatukseni lähtivät harhailemaan saaden pienen jöpötyksen aikaan puntissani. Onneksi oli farkut jalassa, jotka peittivät pullotusta ja piti kalua vaakatasossa, ettei teltta nouse pystyyn. Sara siirtyi oikella puolelleni ja kumartui taas keskittyen työhönsä. Näin sivusilmällä paidan raosta tissivaon ja tummanpunaiset rintaliivit. Yritin olla katsomatta, mutta väkisin silmäni osuivat sinne, Saran myös huomatessa asian, mutta onneksi hän ei siitä vaivautunut. Kyrpäni rupesi kasvamaan mielikuvitukseni laukatessa lisää ja puoliseisokissa laitoinkin käteni haarojen päälle peittääkseni pullotusta. Yritin ajatella kaikkea muuta, jotta seisokki laskisi mutta ei onnistunut. Sara oli huomannut katseeni ja pientä eloa puntissa ja sanoikin "ei tuo ole ensimmäinen kerta". Esitin tyhmää, tokaisin" niin, mikä?" -Tuo, että muna rupee seisoo siinä tuolilla. En tiennnyt miten reagoida, joten tyydyin vaan hymähtämään. Hieman kiusallisen hetken jälkeen, Sara otti oikeasta kädestäni kiinne ja siirsi sen reidelleen. Rupesin hieromaan hiljalleen reittä, pikkurillin välillä käydessä haaravälissä. Hieroessani enemmän pillua hän avasi haaransa istuen nyt jalat levällään, mutta vielä tehden hammaskiven poistoa suussani.

"No niin, nyt sitten vielä huuhdellaan", kuulin hänen sanovan. Samassa hän kumartui korvani juureen kuiskaten "haluatko tehdä sen tässä"? En sanonut mitään vaan annoin käsieni vaeltaa hänen paidan alleen ja ylöspäin kohti rintoja. Sara nosti paitani pois housuista ja kosketteli vatsaani toisella kädellä siirtäen laitteet pois edestä. Edelleen istuen oikella puolella laitoin käteni hänen rintsikoiden alle hieroen niitä ja kosketellen kovia nännejä. Sara alkoi ujuttamaan kättään housujeni alle ja kaivoi puoliseisokissa olevan kyrpäni ylöspäin hieroen pitkiä vetoja alhaalta ylös. Laskin housujani ales, jotta Sara pääsi ottamaan kunnonotteen kyrvästä. Sara alkoi runkata ja kaluni kasvoi koko ajan suuremmaksi. Hän runkkasi todella kovaa.

Hän siirtyi lähemmäksi alapäätäni ja otti paitansa ja rintaliivinsä pois. Hän rupesi nuolemaan kovana seisovaa kaluani, hieroen samalla oikealla kädellä kasseja. Hän nousi tuolista ja alkoi imeä kunnolla aivan tappiin asti. Hän imi ja imi, riisuen samalla housunas pois, nyt hän oli siinä vieressäni aivan alasti ja katselin vaan hänen vartaloaan. Sara painoi nappia jalallaan jolloin selkänoja nousi ja yletyin hänen pilluunsa. Hieroin pakaroita ja koskettelin häpyhuulia ja pyllyreikää. Sara alkoi kostua ja rupesinkin availemaan huulia ja panemaan sormia pilluun. Sormetin häntä, hänen edelleen imiessä kiihkeästi. Halusin päästä sisälle häneen, ennenkuin laukeaisin, joten nousin seisomaan ja Sara asettui penkille, laski itsensä vaakatasoon ja levitti reitensä hieroen itseään samalla. Hetken vaan katsoi hänen masturboimista.

Nostimme tuolia, jotta se oli kyrpäni tasossa. Otin otten hänen reisien ympäri, vetäisin itseäni kohti. Kaluni oli niin kova, että liikutin vaan pillun sen eteen ja sujautin sen sisälle ihanaan rakoon. Aloimme nussia kiihtyvällä tahdilla. Hetken kuluuttua tunsin laukamisen olevan lähellä, panin aivan viime hetkeen asti, otin kyrvän pois ja annoin siemennesteen tulla Saran vatsalle. Otin paperia pöydältä putsasin Saran vatsan ja runkkasin vielä viimeiset tipat pois.

Puimme päälleemme aivan hikisinä, kävelimme ovelle ja kiitin häntä hienosta hoidosta. "Mitäs tosta, tää oli sitten ilmainen", hän sanoin. Kättelimme ja lähdin pois suu kunnossa ja hyvin saaneena.

6

18228

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyrpäkallervo

      on sulla vilkas mielikuvitus! muuten ihan hyvä stoori.

      • Hygari

        Heh, harmi vaan kun emme hajusteita saa käyttää eikä mitä vain työvaatteita :)

        t. hygari


    • Ninnukka

      Vai meistä suuhygienisteistäkin haaveillaan...en tiennytkään että siinä tuolissa makaaminen saa mielikuvituksen noin laukkaamaan. Yritän olla mahdollisimman helläkätinen ja kiltti potilailleni, ja varon satuttamasta. Mutta kiitos ja kumarrus, jos vielä siinä hammaskivenpoiston yhteydessä saatte ajatuksenne karkaamaan "sivuraiteille". Täytyykin tästä eteenpäin pitää silmällä potilaitteni käytöstä... ;) Terv.Suuhygienistineitonen

      • Harvahammas

        Mitäpä muuta siinä miettisi, kun kirjaakaan ei voi lukea eikä tietsikkaa näpelöidä? Varsinkin jos asialla on nätti nainen?


      • Pitäskin varata aika

        Kyllähän ne kauniit silmät saa ajatukset uppoutumaan suuntaan jos toiseenkin :)


    • SHG

      Ei kyllä tekis mieli asiakkaiden kanssa hommailla mitään, sen verran kamalia suttusuita useimmat!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      277
      2551
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2433
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      65
      1824
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      29
      1666
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1608
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      56
      1532
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1386
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1268
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      75
      1068
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1059
    Aihe