Koska Faros lähtee?

Pitääkö huhu paikkaansa jonka mukaan Faros alkaisi liikennöimään Vaasan ja Tukholman välillä?
5336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

!!!!

Äänestä

Faros alkaa risteillä Kyrönjokee ylöspäin vko:n mittaisia risteilyjä myydään 1.5.09 alkaen Studio Stiket:ssä hinta 850.00€/h. Siinä näkee kyrön helmen ja komian kirkon.

Äänestä
  • Muistutan vain että "hurrit" rakensivat sen kirkon aivan äskettäin, nimittäin valmistui v.1304 Käykää hyvät immeiset lukemassa niitä seinä-textejä ( pitää olla "koulutustaustaa" )

    Äänestä

Faros on kelluva baari, ei merikelpoinen alus. Tähän nyt ei kovin suurta ymmärrystä tarvita.

Äänestä
  • Et ole sit ajatellu mennä veikkaukselle viralliseksi valvojaksi. ,,,ja lottoarvonnan virallisinavalvojina tänään, Matti Myrkynniellyt ja Topi-Ville Tosikko

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tukholmaan kirjoitti:

Pitääkö huhu paikkaansa jonka mukaan Faros alkaisi liikennöimään Vaasan ja Tukholman välillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu