Kuule HIKO. näin se meneekin

lainattu tuolta alempaa. " Jos te capitalaiset pidätte kaiken tiedon itsellänne, et voi muuta kuin odotella tuomioita. Että osaa olla tyhmää porukkaa. :) " Pitää niin paikkaansa. Vai mitä HIKO?
5891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kun ei nay valoja. Tai sitten mietiskelee joulupukkijuttuja.

Äänestä
  • kuvaamassa usia "keltapaitoja".

    Äänestä

  • 1.Eli en ole nukkumassa. 2. Valoja nakyy. 3.En mieteiskelee joulupukki juttuja 4, Enka ole Riston kanssa kuvaamassa keltapaitoja. Oliko muuta viela? HIKO

    Äänestä

HIKO

Äänestä
  • siis HIKO?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hurja haba kirjoitti:

lainattu tuolta alempaa. " Jos te capitalaiset pidätte kaiken tiedon itsellänne, et voi muuta kuin odotella tuomioita. Että osaa olla tyhmää porukkaa. :) " Pitää niin paikkaansa. Vai mitä HIKO?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu