Oltiin tyttöjen kanssa viikko Kemerissä ja vaikka olen varattu nainen tuli vähän seikkailtua turkkilaisten miesten kanssa ne kun tykkäävät vähän rehevämmästäkin suomineidosta ;) oli todella ihanaa,ainoa mikä tunnelmaa latisti oli Ismailin hieman ylipitkät nenänkarvat.Mutta kyllä oli ihan kiva tulla kotiakkin vaikka kaipaus jäi.......
ihana loma turkissa!
21
4568
Vastaukset
- vapaa s-nainen
Minä kaipaan vähän parempia provoiluja!
- säälitarinaa
voi miten surkea esitys konsanaa, suoni-lahna turkissa , KIEHTOVAA.....me hoitoon
- hivin perseeseesi.
toivottavasti saat kupan ja hivin perseeseesi koska sinnekin on ahmet myös mulkkunsa tunkenut.Ronttosesta puhumattakaan.ja kaikki ilman ehkäisyä.
- ikäisiä
te pellet olette kun aina lähdette mukaan näihin provoihin vielä pahemmilla provoilla?
- tosi asiaa.
ikäisiä kirjoitti:
te pellet olette kun aina lähdette mukaan näihin provoihin vielä pahemmilla provoilla?
ei tää ole rovo vaan tosi asiaa.
- käyttäytyvät ulkomailla.
ikäisiä kirjoitti:
te pellet olette kun aina lähdette mukaan näihin provoihin vielä pahemmilla provoilla?
älä nyt viitti olethan itse nähnyt miten suomalais naiset käyttäytyvät ulkomailla.
- Derek Massie
zjXrOw thank you dear friend, no pay hentai movies, [url="http://stignatiusschools.org/pkYPhfNZMIcKL.html"]no pay hentai movies[/url], http://stignatiusschools.org/pkYPhfNZMIcKL.html no pay hentai movies, %-]]], gay hentai trannys, [url="http://www.autonom.fr/PDdtTAcxxxvDF.html"]gay hentai trannys[/url], http://www.autonom.fr/PDdtTAcxxxvDF.html gay hentai trannys, %-[[, sakura ino hentai videos truveo, [url="http://www.svp-rueschlikon.ch/XwYTuNOqmqURc.html"]sakura ino hentai videos truveo[/url], http://www.svp-rueschlikon.ch/XwYTuNOqmqURc.html sakura ino hentai videos truveo, hxj, hentai school girls with monsters, [url="http://www.cambridgebilingual.org/csjrSvHBURQgB.html"]hentai school girls with monsters[/url], http://www.cambridgebilingual.org/csjrSvHBURQgB.html hentai school girls with monsters, 8-], midevel hentai, [url="http://www.chicagopersonaltraining.com/totnZqAvYxRAs.html"]midevel hentai[/url], http://www.chicagopersonaltraining.com/totnZqAvYxRAs.html midevel hentai, %[[, eyeshield hentai, [url="http://mykarmababy.com/dxrYyGSzhkzCf.html"]eyeshield hentai[/url], http://mykarmababy.com/dxrYyGSzhkzCf.html eyeshield hentai, jbskzw, hentai sex mom and son, [url="http://www.newrealitytheatre.com/MuLBWzdzufktm.html"]hentai sex mom and son[/url], http://www.newrealitytheatre.com/MuLBWzdzufktm.html hentai sex mom and son, mnlt, malaysian adult dating, [url="http://www.jesusvoltara.com.br/OfamrnThwuDPF.html"]malaysian adult dating[/url], http://www.jesusvoltara.com.br/OfamrnThwuDPF.html malaysian adult dating, 8OOO, hentai threesome mmf, [url="http://www.jivenaires.com/KjgKAoeWGWooj.html"]hentai threesome mmf[/url], http://www.jivenaires.com/KjgKAoeWGWooj.html hentai threesome mmf, 1885, martian queen hentai, [url="http://www.verdantecologic.com/PHDAWnANiGosg.html"]martian queen hentai[/url], http://www.verdantecologic.com/PHDAWnANiGosg.html martian queen hentai, 39414,
- DEBBIE LINDSEY
Thanks this design is very good.., dragon ball hentai video, [url="http://www.genrepsoft.com/EmVjRsRTqapYL.html"]dragon ball hentai video[/url], http://www.genrepsoft.com/EmVjRsRTqapYL.html dragon ball hentai video, dwc, asian amature pics, [url="http://www.vizcares.com/keVMALgwNOwwq.html"]asian amature pics[/url], http://www.vizcares.com/keVMALgwNOwwq.html asian amature pics, zxsp, 3d hentai streams, [url="http://www.ctkparish.org/DfIRPfTKvnTgz.html"]3d hentai streams[/url], http://www.ctkparish.org/DfIRPfTKvnTgz.html 3d hentai streams, =-))), maid hentai tgp, [url="http://mykarmababy.com/dxrYyGSzhkzCf.html"]maid hentai tgp[/url], http://mykarmababy.com/dxrYyGSzhkzCf.html maid hentai tgp, =(, black mage hentai, [url="http://www.livethecreed.com/TkLOXQaeYUejm.html"]black mage hentai[/url], http://www.livethecreed.com/TkLOXQaeYUejm.html black mage hentai, tie, robozou hentai, [url="http://oceanlotusfarm.com/wJsFUfVCgbPHr.html"]robozou hentai[/url], http://oceanlotusfarm.com/wJsFUfVCgbPHr.html robozou hentai, zbajvl, blaziken hentai, [url="http://artekenyon.com/DPHtKcPsUtkPo.html"]blaziken hentai[/url], http://artekenyon.com/DPHtKcPsUtkPo.html blaziken hentai, =(((, sleeping girl hentai, [url="http://www.acaseca.com.ar/CiMIsMzyQnmod.html"]sleeping girl hentai[/url], http://www.acaseca.com.ar/CiMIsMzyQnmod.html sleeping girl hentai, >:-(, jojo's bizarre adventure hentai, [url="http://www.taxeswilltravel.com/VPEOfJzknmcvd.html"]jojo's bizarre adventure hentai[/url], http://www.taxeswilltravel.com/VPEOfJzknmcvd.html jojo's bizarre adventure hentai, 083673, blond gay hentai, [url="http://www.sjradio.com/tywSUKOlhsoAe.html"]blond gay hentai[/url], http://www.sjradio.com/tywSUKOlhsoAe.html blond gay hentai, 817764,
- koty
ikäisiä kirjoitti:
te pellet olette kun aina lähdette mukaan näihin provoihin vielä pahemmilla provoilla?
...
- xxxxl:kin
ahmetille kelpaa xxxxl:kin,ei ole turhan ronkeli,ja sinulle varmasti miehensaanti muuten ei onnistu ainakaan kotimaassa.
- niinpäniinp'
omapahan on asiansa mutta näistä kommenteista huomaa miksi se ulkomaalainen mies kiehtoo enemmän kun suomalainen pinnallinen tollo!
- hyvääh
Kyllä ahmetti paras kulli kiva ratsastaa
- päällesi laskeutuu 150 kilo...
taitaa sullakin jamali mennä panohalut kun päällesi laskeutuu 150 kiloa läskiä,suonikohjua ja selluliittia.
- roseri
En ikinä haluaisi olla turkkilaisen miehen kanssa, niitä ei kiinnosta kuin pikkutytöt joita ne suomessa sitten jahtaa, ja yleensäkki kaikki akat kelpaa niille..lipeviä luikkuja kaikki.
- saa edestä ja takaa turkkil...
taidat olla vain kateellinen kun naapurin akka saa edestä ja takaa turkkilaista miestä.kostuuko jo paikat pelkästä ajatuksesta.
- heh heh heh
Miehesi Thaimaahan ...niin huomaat olevasi pian sinkku.
- jääny sinne
hyi s...na että pitääkin antaa ahmeteille...toivottavasti sait edes satiaisia ahmetin nenä karvoista
- tykkää sustakin.
Minua ei kyllä yhtään kiinnosta mitkään lylleröt..
- yrjö....................
turkkilaisille kelpaa kyllä mikä vaan.....
- on arfikan
kaltainen suomi-norsujen luvattu maa... Et taida olla ihan fiksuimmasta päästä sinäkään.
- Juuuuu totta
Kyllä suomalaisille miehille myös kelpaa ns. ylipainoiset kun n. joka 4 on täällä Suomessa ylipainoinen.
Haa-haaa....
Joten ihan turha haukkua, että turkkilaiselle kelpaa mikä vaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p947253Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3576328Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite583683Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293409Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1921911Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os171618Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181346- 601343
Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11240Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11227