..Apina-Hotellin ylläpitäjille. -.-
Älkää päästäkö kaikkia nyt niille X tasoille jne. Koska kohta kaikki on sellasia, ja mä aijon sit lopettaa koko Hotellin.
Mulla on sanottavaa ..
Aveska
31865
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Routalampi tai se ukko laitto mut x koska se TAISI [en oo varma] olla korvaus ku mun kolet ja ukon salis hävis hetkeks.
Vittu! Sori (KIROILIN) Mutta, jos se ylentää sua, niin mä alan jo lopettelee.
Mä sain silverin koska mainostin sitä niin paljo ja miks hotelli ei ole auki?
Mun pitäs lopetella.. Ku ei tästä tuu mitään ku kaikki saa jonkun ylennyksen.
Se on vaan Hyvä asia että ollaan aktiivisia ja saadaan ylennyksiä. Toivon kyl ettet loppaa koska ku liityin sähän se olit mun avunlähde. Kiitti.
Niin varmaan olin .. -.- Toivottavasti saan Moden -.-
No jäässäsinne retroo ni mä loppaan
Oikeest kiitti ku kannustat mua, mul on huono päivä tänään, kuoli yks tuttu..
Kiitti vaan sulle. Oot oikeesti paras siel retros, tai ainakin avuliain!!! Otan kyllä osaa , oon kokenut kun tuttu kuolee :(
Kuinka niin parhain? Autoin varmaa 0,2% Pelistä ja itse lopu 98,8%. Eli miten voin olla parhain?
noh.. ensinäkin annoit sen pokaalin, oot ollu reilu mulle ja hyvä kamu siel NÄÄ SUSSA ON MUN MIELESTÄ asiat! ysm. Hyvät ommat.
Kohta varmaan retro aukeaakin. :) Pidän heti kisat kun aukeaa hotelli. Voittona 1 cola ja 1 ingman. Ja taas lohdutus palkinto 20 kolea.. No nääh, lohdutuspalkinto kasvaa 50 koleksi. Ja pokaali kaupan päälliseksi.
Oikeestaan eri se kyl mukavaa oo ku kaikk on jotain silvereitä modei tai äksii mut Mä haluisin ite modeks :DDDDDDD ja :((((((((
mee googleen ja kirjota chatmaailma ja siitä eka sit tulee se juttu ni paina run ja Kerro siel ku oot tai kerro tässä ni jutellaa sit siel jos haluut.
Tällä hetkelläkin.
..Ole täällä.
Tarkoitan tota alotus juttua vieläkin.
Millon Hotelli aukee !!
En voi kysyä kun se ei ole Koneella.
Loppaan retron ellei se aukee pian ://///////////((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ARG!
Mutta ei voi mahtaa mitää, kyllä se aukeaa sieltä kohta. (:
Millon toi hotelli aukeaa? Alkaa jo ottaa päästä.
Alappas joksikin Ef Bii Aiksi eli FBI niin voisit ehkäpä tietää.
loppaan hotelin, oon jo 3 h ja 11 min oottanu et aukee mut ei se vaan aukee. JA meen ulos nyt moikka
Älä nyt jumalauta! Jos jotkut ei oo vielä koneella, ei ne voi tietää et me tääl kirjotetaan ja vinetään: -''loppaan tän jos tää ei nyt AUKEE!!'' tjsp!!! Muistakaa tämä.
Niinii mut en jaksa odottaa.. menee hermot.
en jaksa olla sekunttiakaan potempää koneella.
Mä aijon oottaa niin kauan et se avautuu. Kyllä se kohta avautuu.
En haluukkaa lopata mut meen nyt koneelt, tuun viel tänää moisk-
http://retrot.dy.fi
Noniiin :D