Ford mercury

Tietääkö joku mikä autokorjaamo turun seudulla korjaa ks.mallia? koska on amerikkalainen,on se monelle korjaamolle tuntematon.veho korjaisi,mutta tuntitaksa on myös sen mukainen. Pitäisi vaihtaa ainoastaan vaihdelaatikon stefa.
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mercury ei ole automalli vaan merkki. Fordeja myydään myös Mercury nimellä pienillä ulkonäkö ja varuste-eroilla. Joten sun tarttee selvittää mikä malli sulla on ja minkä Fordin mallin ja version tekniikka niiden eksoottisten kuorien alla on. Sillä tiedolla voit sitten etsiä korjaamon tyyliin kuka vaihtais stefan MRFG-28 laatikkoon

Äänestä

Mistä vuotaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


embbu kirjoitti:

Tietääkö joku mikä autokorjaamo turun seudulla korjaa ks.mallia? koska on amerikkalainen,on se monelle korjaamolle tuntematon.veho korjaisi,mutta tuntitaksa on myös sen mukainen. Pitäisi vaihtaa ainoastaan vaihdelaatikon stefa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu