T-kingdom binderi

moi! kysyisin tällästä että oisin kiinnostunu tilaamaan t-kingdomilta binderin mutta mietin tuota maksu hommaa että onnistuukohan se visa electronilla koska en omista luottokorttia ja tuota paypal tiliä en uskalla koittaa koska englannin taitoni ei ole mistään parhaasta päästä. kiitos etukäteen! =)muutaki infoo ois mielenkiintoista kuulla t-kingdomista.!
4731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

miksi kukaan ei auta?

Äänestä

eikä oikein selvinny, mutta sen voi maksaa myös pankkisiirrolla. Eikös sellanen oo helppoa?

Äänestä
  • Paypal on ainut keino jonka avulla voi saada maksettua visa electronilla. Rohkeasti vain, ihan luotettava lafka ja liittyminen helppoa. Ennemmin ottaisin paypal-tilin kuin lähtisin värkkäämään jotain kv-tilisiirtoa.

    Äänestä

  • toimii... kirjoitti:

    Paypal on ainut keino jonka avulla voi saada maksettua visa electronilla. Rohkeasti vain, ihan luotettava lafka ja liittyminen helppoa. Ennemmin ottaisin paypal-tilin kuin lähtisin värkkäämään jotain kv-tilisiirtoa.

    kaikki visa electronit ei mun tietääkseni toimi Paypalissa. Mietin ite joskus ihan samaa juttua, ja löysin jostain jonkun artikkelin jossa luki että muutaman pankkiryhmän elecronit ei toimi Paypalissa. en muista mikä artikkeli, en löytäny enää sitä, enkä nyt tässä viiti mainita kyseisiä pankkeja. Mulla kävi just niin et oisin tilannu binderin mutta mulla on just sellasen pankin kortti mikä ei toimi Paypalissa, otin yhteyttä pankkiinkin tästä asiasta ja sieltä ilmotettiin että se johtuu erilaisesta kryptauksesta. tai jostain vastaavasta. joten Paypalin käyttö riippuu ihan siitä mihin pankkiryhmään kuuluu. näin mun käsitykseni mukaan siis, toivottavasti en nyt ihan mehtään tässä oo menny :D kannattaa varmaan googlettaa suomenkielisiä artikkeleita tai käyttöohjeita paypalista, jotain hyödyllistä tietoa vois löytyä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


visa electron kirjoitti:

moi! kysyisin tällästä että oisin kiinnostunu tilaamaan t-kingdomilta binderin mutta mietin tuota maksu hommaa että onnistuukohan se visa electronilla koska en omista luottokorttia ja tuota paypal tiliä en uskalla koittaa koska englannin taitoni ei ole mistään parhaasta päästä. kiitos etukäteen! =)muutaki infoo ois mielenkiintoista kuulla t-kingdomista.!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu