Kevättää

Kirjoittelun perusteella kaiken tietävät yli-ihmiset ovat heränneet talviunilta. Pikku poikia vissiin vituttaa, kun ei ole omaa moottoripyörää!
7896
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minua hirveesti hävettäs ajaa hd pyörällä. Siksi hävettäs, kun ihmiset kattelisi ja tuumisi onko toi iso homo vai alistuja.

Äänestä
  • kertoo vielä enemmän sun sisimmästä olemuksestas! Otan osaa.

    Äänestä

  • ...sen takia, kun sulla on niin säälittävän onneton itsetunto, että täytyy täällä piipittää. Sulla on paha olo ja vituttaa se, että hd-heebot paskat välittävät sun ininöistä.

    Äänestä

jatkuva stondis. Mä laukeilen aina kun istun Harrikkani päällä ja runkkaan. Mukavat tärinät on kiihottavia ja miehekkäitä. Kun oikein haluan irroitella, niin vetelen pakoputkeen pitkiä vetoja, Kuka vittu enää naista kaipaa, on tää niiiin mahtavaa.

Äänestä
  • ..onko sulla ihan kaikki muffinsit samalla pellillä? Kato, onhan meitä nais-harrastajiakin. ..vaan etpä sä taida naisten päälle mitään tajuta. Ai nii... Muistin juuri, että sun mielestä me kaikki ollaan joko huoria tai lesboja. Samalla tavalla kuin mies-harrastajat ovat sanojesi mukaan joko kriminaaleja tai nahkahomoja. Jos oikein olen ymmärtänyt, sulla on pienoisia ongelmia ton OMAN seksuaalisuutesi kanssa. Yritä kasvaa aikuiseksi. Viimein. Kaikille muille: Aurinkoista kevättä!! Tien päällä nähdään. : )

    Äänestä

  • A.Bengtson kirjoitti:

    ..onko sulla ihan kaikki muffinsit samalla pellillä? Kato, onhan meitä nais-harrastajiakin. ..vaan etpä sä taida naisten päälle mitään tajuta. Ai nii... Muistin juuri, että sun mielestä me kaikki ollaan joko huoria tai lesboja. Samalla tavalla kuin mies-harrastajat ovat sanojesi mukaan joko kriminaaleja tai nahkahomoja. Jos oikein olen ymmärtänyt, sulla on pienoisia ongelmia ton OMAN seksuaalisuutesi kanssa. Yritä kasvaa aikuiseksi. Viimein. Kaikille muille: Aurinkoista kevättä!! Tien päällä nähdään. : )

    ootsää partalesbo vai kumilesbo ?

    Äänestä

  • stadista nääs kirjoitti:

    ootsää partalesbo vai kumilesbo ?

    pieni ja typerä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harley Davidson kirjoitti:

Kirjoittelun perusteella kaiken tietävät yli-ihmiset ovat heränneet talviunilta. Pikku poikia vissiin vituttaa, kun ei ole omaa moottoripyörää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu