Kiitos Sinulle kaikista mukavista ja asiallisista kommenteistasi! On ollut todella hauska seurata tätä palstaa ja "kuulla"kuinka Sinä olet kokenut elämän Marokossa.Kurjaa,kun turistimatkoja ei enää ole ensi syksynä,mutta kyllä sinne pääsee,jos vain on viitseliäisyyttä tehdä välilaskuja.Asuntoja ja hotelleja löytyy "pikkurahallakin".Itse lentelen useasti,jopa passintarkastajatkin ovat kysyneet mikä on mun kotimaani,kun passi alkaa olla täynnä leimoja. Kaikkea hyvää Sinulle ja muille Marokkoon sydämensä menettäneille!
Vastaukset 1
- maroc
kalevia kaikea kivä sinulle.;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791416
- 851283
- 1041028
- 48859
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40753Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7606Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30566Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44532Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520