Ei hyvältä näytä

JKL joku johanna manninen yrittää EU:n halloo halloo!
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on jotain tehdä kun ei juoksu kulje. On niitä missejä ja curlingin pelaajia muillakin paikoilla ja ei mitään hätää. Mikko Alatalokin on niin poikaa että vaikka on pop-laulaja mutta kansaa hän vain edustaa. Ja mietaa...voi hyvä ihminen sentään.

Äänestä
  • Euroopan omistajia.puhuvat viisaita .vaikka ei oo ku "elämän kiertokoulu" sivistyksenä.ja kerran oman kylän sivassa käynti??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ku?? kirjoitti:

JKL joku johanna manninen yrittää EU:n halloo halloo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu