olipas

olipa tyyristä reissua käydä anttolanhovissa! venäläisten kanssa keskellä ei mitään....paha erehdys.
2220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ruoka ihan ok mutta hinta alkaa olla jo sellaista saimaalisällä suolattua.

Äänestä

ei me suomalaiset olla markkinakohde heille ollenkaan...mutta ei todellakaan ole aktiviteetteja ja palvelu on mille mielelle kukakin sattuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyyristä reissua kirjoitti:

olipa tyyristä reissua käydä anttolanhovissa! venäläisten kanssa keskellä ei mitään....paha erehdys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu