Mitä mieltä olette pyöreistä tytöistä? En nyt tarkoita mitään sellaisia oikeasti lihavia, vaan pyöreitä, ymmärrätte varmasti eron. Itse olen normaalipainoinen, tosin normaalipainon ylärajoilla, 164cm/62kg.
Mahani on aika iso, siinä on ihan kunnon makkarat, mutta esim. takapuoleni on minusta ihan normaali, en siis ole mikään "läskiperse", jalatkin ovat ihan ok, voisihan reidet vielä kiinteämmätkin olla, mutta kuitenkin ei paljon valittamista.
Kun käytän vaikka vähän löysempiä toppeja/paitoja niin se ei edes juuri näy, että oikeasti mahani on iso ja olen pyöreä, mutta yhtään tiukempia paitoja/toppeja en todellakaan voi julkisesti käyttää, koska sitten suuri mahani näkyy ja se on minustakin aika ällöttävää. Rannalle bikineissä ei ole mitään menemistä..
Mitä mieltä siis tälläisestä pyöreämmästä tytöstä, ei kuitenkaan varsinaisesti "läskistä"? Pitäisikö minun teidän mielestä laihduttaa? Olisihan se kiva mennä bikineissä rannalle ja käyttää vartalonmyötäisiä vaatteita, mutta olen kuitenkin painoindeksin mukaan normaalipainoinen.
En ole tyytyväinen omaan kroppaani mutta onko se nyt muutamasta kilosti kiinni? Jos saisin edes jotain 5 kiloa pois niin olisin varmasti jo paljon paremma näköinen ja voisin käyttää sellasia vaatteita mitä haluan.
Voisitteko pojat seurustella tälläisen pyöreämmän tytön kanssa?
Pojille kyssä
tyttöööööööö
6987
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja tyttö olis muuten kuitenkin ihan hyvännäköinen ja nätti :)
Kyllä voisin seurustella ja täytyy niitä kohtia olla josta ottaa kiinni ettei ole mikään luuranko :D
Aaaaah aina tuo "ottaa kiinni" -juttu..? Jokaisesta ihmisestä "voi ottaa kiinni." Jos ei voi, on kyseessä kummitus? Huuu?
Kysele tommosia. Eikö sulla muuta oo?
...kelpaisit monellekkin, myös minulle :) Miksi kaikkien pitäisi olla laihoja? Ole sellainen kun olet, jollet jollekkin jätkälle sellaisenaan kelpaa niin etsi toinen tyyppi jos joku niin pinnallinen on...
minä tykkään kovasti jos naisella on muotoja