puren nimiä

elikkäs teen str purea antakaa KUNNON nimiä eikä mitään tyhmiä nimiä. HUOM haluan vastauksen viikossa kiitos!
3268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

5tr 0wnz J00 Str ounaa gf Gf n00b Ghostlyon99

Äänestä

Ehdotuksia: My STR is 99! Minun voimani on 99! I have STR 99! Str pure nro 1! Max hit! ... :-D

Äänestä
  • homo mies pilluu haluun vittuuu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ghostly fan1 kirjoitti:

elikkäs teen str purea antakaa KUNNON nimiä eikä mitään tyhmiä nimiä. HUOM haluan vastauksen viikossa kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu