Sovinistinen pikkupaska!

Simanaisesta kirjoittava kirjoittaja on pieni sovinistinen ihmispaska, joka luultavasti on elämässään pettynyt pienisieluinen ukkomies?

Moista soopaa ei yksinkertaisesti pysty sulattamaan oksentamatta, ja mitä tulee ns. Wavehuntteriin, saman kirjoittajan hengen tuotosta.

Hyvää Joulua kaikille, jotka vielä jaksavat seurata chatilveilyä :D.
5686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jos se kirjoittaja ei oikeesti ole tosissaan?

Taidat itse olla katkeroitunut keski-ikäinen ruma ja vanha akka, joka epätoivoisesti etsii itselleen rakkautta täältä?

Äänestä
  • Olinpa vaikka ihan mitä hyvänsä, onneksi Sima ja Wave eivät kuitenkaan ole minun hengentuotteitani...

    Rajansa kaikella.

    Äänestä

  • mutta lienee kyllä katkeroitunut keski-ikäinen ruma ja vanha akkamainen mies, joka epätoivoisesti etsii itselleen rakkautta täältä?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    mutta lienee kyllä katkeroitunut keski-ikäinen ruma ja vanha akkamainen mies, joka epätoivoisesti etsii itselleen rakkautta täältä?

    Sä olet kyllä lutunen!

    *pussaa pusin poskelle*

    Äänestä

Täähän on aivan ihanaa! Nää on pakko tulla lukemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naikkonen kirjoitti:

Simanaisesta kirjoittava kirjoittaja on pieni sovinistinen ihmispaska, joka luultavasti on elämässään pettynyt pienisieluinen ukkomies?

Moista soopaa ei yksinkertaisesti pysty sulattamaan oksentamatta, ja mitä tulee ns. Wavehuntteriin, saman kirjoittajan hengen tuotosta.

Hyvää Joulua kaikille, jotka vielä jaksavat seurata chatilveilyä :D.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu