Petri Munch ,uusi superlaulajako?

Mitä ollaan mieltä?Minulla kolahti positiivisesti muutaman kuuntelu kerran jälkeen.
6661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vitsi sä oot hölmö!

Äänestä
  • Ei kolise. Liian pliisu eikä tarvittavaa carismaa.
    Sorry

    Äänestä

Karsee, karsee, yök!!

Äänestä

Levoton prinssi ja Pystytkö lupaamaan? En ole kuullut että ois muita biisejä levyttänyt. Ei näillä vielä tulla superiksi. Ihan kiva ääni tädin mielestä.

Äänestä

...BULLSHITTII KOKO ÄIJÄ!

Äänestä

Hyvä laulaja mul on sen levy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wendy kirjoitti:

Mitä ollaan mieltä?Minulla kolahti positiivisesti muutaman kuuntelu kerran jälkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu