itseltä suihin

olisinko onnen pekka jos saisin itseltäni otettua suihin? aika tyhmä kysymys vai mitä????
51406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllähän joka poika olisi onnellinen, jos ylettäisi imemään omaa kulliaan. Eli ei ollut niin kovin tyhmä kysymys. Mutta sinä kirjoitat niin heikosti, että tyhmyys voi olla kirjoittajassa eikä tekstissä.

Äänestä

...yltää ottaan itseltä suihin. Imisin kullia varmaan 5 kertaa päivässä. Naminami!

Äänestä

Mää tykkään imeä itseeni ja niemen aina kaiken sperman. On se kuulkaa tosi mahtavaa. En todellakaan kaipaa naita tai toista miestä. Kullini on 24,5 senttiä kun se seisoo.

Äänestä
  • ja tuntuis paremmalta, jos imisimmekin toisiamme.

    Äänestä

Mäkin saan otettua itseltäni suihin, vaikkei mulla ole kuin 19cm pitkä kalu. Siinä asennossa on vain vähän vaikea hengittää ja tulee selkäkin vähän kipeäksi,joten ei tule kovin usein harrastettua moista joogaa.
Oikeasti, jos tekee mieli ottaa/antaa suihin, kysyn mieluummin joltain miespuoliselta kaverilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pekka kirjoitti:

olisinko onnen pekka jos saisin itseltäni otettua suihin? aika tyhmä kysymys vai mitä????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu