Me myydään koira mitä teen?
help
pepe92
3204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
et mitään.
miksi te sen myytte? onko joku teijän perheestä tullu allergiseksi? jos ette vaa jaksa/kerkee tai ei huvita hoitaa nii ois kannattanu miettiä sitä koiran hankintaa vähä pitemmälle ennen ku ostaa!
Kannattaa ainakin katsoa että koira pääsee hyvään kotiin...=) Jos haluat pitää koiran niin juttele vanhempiesikanssa...
Yhdyn perhoskoiran kommenteihin sen verran, että koira on elävä olento eikä mikään leivänpaahdin joten sen hankkimista kannattaisi miettiä monen monta kertaa.
Mutta nyt sinun pitää puhua vanhempiesi kanssa asiasta. Koska et tuonnut ilmi miksi myytte koiran on hieman hankalaa antaa enempää neuvoja, mutta toivon, että koiranne saa hyvän kodin.