Ooppeli

Aattelin ostaa OOPPELIN. Pellit taitaa ruostua, mutta maksan sen mukaan. Tarjoa vain hyviä OOPPELEITA.
4703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyrkki silmään, retale!

Äänestä

voi voi, kun saat ostettua tuostumattoman auton ilmoita vaikka tällä palstalla

Äänestä
  • Opelit on tehty vuodesta 2000 lähtien sellsiestä erikoisteräksestä joka ei ruostu. Kannattaa siis ostaa sellainen.

    Äänestä

JOS JOSKUS OMISTAIS OPELIN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Adam Ooppel kirjoitti:

Aattelin ostaa OOPPELIN. Pellit taitaa ruostua, mutta maksan sen mukaan. Tarjoa vain hyviä OOPPELEITA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu