kuinka moni...

masturboi joulusaunassa? mä tunnustan - kun äiti ja isosisko lähtivät, niin otin matsin löylykauhan kanssa... oli sitten punaset posket kun pukki tuli ;)
92166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä kuuleppas huomasin juu kuinka sinulla oli niin saanut ilme.Oikein meinasi vanhalla pukilla ottaa eteen,mutta onneksi lahjasäkki oli edessä ettei vallan näkyviin toijinut!Kyllä pukki on nyt iloinen.Tuon sinulle sitten ensi jouluna sellaiset lahjat että oksat pois!Jatkahan vaan saunomista tulevanakin vuonna.Hejhej!

Äänestä

voi ootte te sairaita ressukoita, voi, voi; missä muueen oo töisä; hultoasemalla ilmeisesti ja sulla sellainnen 165cm 116 kg muija......hähäää........oot sä raukka perkele.......ja vielä raukempi on se joka uskoo tämän kusimunan juttuja, mä tiedän kuka on kyseessä, mutta en oo niin tyhmä että sitä julkisesti paljastaisin

Äänestä
  • luuletko et se oli mies?? tuskin se äitin ja siskon kaa saunas olis? ja miks ottais matzin sauna kauhan kaa?? ootko vähän... en oo niin tyhmä että kaikille kertoisin mikä oot...äähähää!!

    Äänestä

  • luuletko.. kirjoitti:

    luuletko et se oli mies?? tuskin se äitin ja siskon kaa saunas olis? ja miks ottais matzin sauna kauhan kaa?? ootko vähän... en oo niin tyhmä että kaikille kertoisin mikä oot...äähähää!!

    Mieshän se tietty oli!!
    Ja miks ei vois äidin ja siskon kanssa saunoa??!!
    Täällä suomessa kuule tehään niin, vitun *******!!
    Ja matsi saunakauhan kanssa, jaa'a, eks oikee tajunnu??!! hahah..

    Äänestä

Moi mäkin runkkain Joulusaunassa. Me asutaan isän kanssa kahdestaan ja tietty myös saunottiin kahdestaan. Isä pesi mun selän ja mä sen selän ja näin kuinka isällä oli puoliseisokki. Mun alko tekeen mieli ja sain jääväni vielä ottaan yhdet löylyt. Löylyjä en ottanu, mutta sen sijaan runkkasin itselleni parit ihanat orkut. Saunan päälle juotiin kahvit ja otettii parin paukut. Iskä nukkuu jo ja mun tekee taas mieli runkata. Toisaalta tekis mieli mennä isän viereen nukkuun ja pyytää että se antas sitä ihanaa kulliaan. Mitä teen, kun nykyään mun tekee jatkuvasti mieli naida isän kanssa?

Äänestä
  • Ei jumalauta....Pitää olla aika sairas et pystyy kirjottaa tollasta...No hyvät naurut sain!! HEH

    Äänestä

Mä nussin... hähää

Äänestä

En mä ainakaan käy saunassa enkä siellä mitään ''sellasta'' tee! =)

Äänestä

mä ainaki panin joulusaunassa jätkäni kaa ja oli ihanaa.. meinas anoppi päästä yllättämään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joulusaunoja kirjoitti:

masturboi joulusaunassa? mä tunnustan - kun äiti ja isosisko lähtivät, niin otin matsin löylykauhan kanssa... oli sitten punaset posket kun pukki tuli ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu