Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kostoretki

Tämä on jatkoa nöyryytettynä ja kidutettuna sarjalle, mutta välttämättä ei tarvitse lukea vanhempia jaksoja. Varoituksena voin sanoa, että teksti ei sovi herkkämielisille

Olimme päässeet Sarin kanssa pois Katan kidutus ja nöyryyttämiskoulutuksesta ja päätimme aloittaa yhdessä uuden elämän. Kaikki vammanne olivat parantuneet, mutta ikuiset jäljet olivat jääneet vartaloihimme.Sarin vasenta pakaraa koristi sinisellä tatuointivärillä värjätty poltinmerkki, joissa oli kirjaimet AN ja oikeassa punaisella PS, Minulla oli poltinmerkki vain vasemmassa pakarassa, mutta samalla tavalla kuin Sarilla. Anne vasemmassa nännissä oli metallirengas, jota ei voinut irrottaa, oikea nänni oli repeytynyt, koska Kata oli repäissyt renkaan pois.Sarin molemmissa häpyhuulissa roikkui kaksi isoa teräsrangasta, joiden poistaminen ilman lääkärin apua oli mahdotonta. Minulla oli peniksessä iso teräsrengas, joka meni sisään puolesta väliä penistä sisään ja tuli ulos terskan alareunasta, myöskin tämän poistaminen oli mahdotonta ilman leikkausta. Olimme kuitenkin tyytyneet kohtaloomme, vaikka kuviamme oli levitetty ympäri maailmaa ja kaikki tuttavamme olivat nähneet nämä kuvat. Myöskin kaikki omaisuutemme oli joutunut Katan haltuun.

Asuimme nyt Itä-Suomessa, olimme saaneet molemmat työpaikan Sari opettaja ja minä atk-firmassa. Talven aikana aloimme miettiä, miten saisimme kostettua kaiken tämän Katalle ja myöskin Pikelle ja Susalle.Sariin oli ottanut yhteyttä kaksi naista Leena ja Kaija, jotka olivat myöskin olleet Katan luona ja janosivat kostoa.

Keväällä kokoonnuimme kaikki yhteen, jossa kaikki kerroimmekokemuksistamme Katan luona ja päätimme, että tulemme rankaisemaan Kataa, Susaa ja Pikeä. Sovimme, että minä tulisin olemaan puheenjohtaja, ja Sari, Leena ja Kaija olisivat varsinaisia rankaisijoita.

Saimme selville, että juhannuksena ei paikalla ole ketään muita, kuin Kata,Pike ja Susa. Kaikki muut on myyty orjiksi juhannuksesi. Päätimme, että silloin asiat hoidetaan kuntoon, takavarikoimme omaisuuden sekä rankaisemme näitä kolmea naista.

Ennen juhannusta vuokrasimme asuntoauton ja lähdimme ajamaan kohti Katan koulutuskeskusta. Ajoimme erääseen niemeen, josta oli hyvä näkö-
yhteys Katalle. Näimme, että paikalle oli kokoontunut paljon ihmisiä ja heidän keskellään oli käsistään orteen sidottuna viisi miestä ja naista.Siellä oli ilmeisesti orjahuutokauppa käynnissä, koska näin yhden naisen irrotettavan ja sidottavan telineeseen. Häneen ilmeisesti painettiin poltinmerkki, koska huuto kantautui meille asti. Näimme Piken tarttuvan jonkun miehen penikseen, jonka jälkeen kuului tuskaisa huuto. Tästä muistui mieleeni yksi tuskallisimmista päivistä Katan luona. Pike ruoski heti aamusta minua ratsupiiskalla joka puolella ja Susa vaati, että minun piti laskea iskut espanjaksi, enkä minä osannut kuin muutaman numeron,jotenka he olisivat varmaan ruoskineet minut tajuttomaksi, ellei Kata olisi tullut väliin ja keskeyttänyt ruoskimisen. Katseltuaan runneltua ihoani Kata totesi, että nyt on varmasti muurahaisilla juhlaa. Mutta ensin hän haluaisi kokeilla erästä uutta konstia, josta oli ehdottanut hänen ystävättärensä. Hän oli nimittäin istunut vahingossa ruusupuskaan ja vaikka hänellä oli ollut housut jalassa oli hän saanut jonkin verran piikkejä pilluunsa ja vaikka se oli erittäin tuskallista. niin hän ehdotti minulle. että voisin kokeilla sitä johonkin orjaan. Kata mielestä tämä oli hyvä idea. jotenka hän päätti kokeilla sitä minuun. Harmi, ettei sinulla ole housuja, jotenka joudumme lyömään sinua paljaalle iholle, ja koska ystävättäreni oli saanut piikit pilluunsa, tulet sinä saaman iskut suoraan vehkeillesi, jatkoi Kata. Mutta iskujen määrän saisin päättää itse, lähtökohtana olisi, että jokainen löisi yhden iskun, mutta kertoimen määräisin minä, heittämällä arpakuutiota. Heitin arpakuutiota, ja tietenkin tuli kuusi pistettä. Kata ilmoitti, että iskujen määrä tulisi olemaan 18,mutta hän ilmoitti, ettei lukumäärästä en joudu paljonkaan kärsimään,koska minulla oli se onni, että vaikka piikit olivat pitkiä ne irtoaisivat helposti. jotenka he loppuiskut eivät olisi enää niin tuskallisia.
Jotta oloni olisi vielä helpompi, niin Kata oli päättänyt puuduttaa vehkeeni ennen sitä. Kata kaivoi taskustaan rasian ja painoi sen ihan aivan penikseni päähän. Tunsin kaksi valtavaa pistosta, huusin tuskasta ja olisin halunnut puristaa penistäni, mutta oli sidottuna käsistä. joten se oli mahdotonta. Ne ovat vain ampiaisia, jatkoi Kata ja ne helpottavat oloasi valtavasti, et tule e tuntemaan ruusupuskan iskua. Mutta nyt meidän pitää poistua syömään ja jos peniksesi turpoaa, kuten on kerrottu, tulemme kokeilemaan sitä kiveksiisikin.. Silmäni sidottiin, jotten näkisi tulosta,yuskani oli valtava. ja jouduin odottamaan pitkän aikaan, ennen kuin naiset palasivat. Kata totesi, että penikseni on turvonnut valtavasti, että minulla olisi nyt suosiota naismarkkinoilla. mutta kivekset ovat nyt turhan pienet penikseen nähden. Tunsin samassa voimakkaat pistokset munissani ja kuulin Katan sanovan, että tunnin päästä voidaan aloittaa ruoskiminen. Voiteiden käyttäminen on tässä vaiheessa turhaa. koska ruoskintaa ei ole vielä tehty ja pitää muurahaistenkin vielä saada osansa, mutta meidän pitää odottaa vielä tunti, jotta munani ehtisivät turtua.

Noin tunnin kuluttua naiset palasivat, ja totesivat, että vehkeeni olivat turvonneet valtavasti, jotenka ruoskiminen ruusuilla olisi paljon helpompaa. Minun jalkani nostettiin ylöspäin ja levitettiin haralleen. Olin siinä asennossa, etten pystynyt näkemään vehkeitteni tilaa. mutta Kata näytti minulle ruusupuskaa. jossa oli pelkät varret ja paksut piikit olivat lähes sentin pituiset. Paksut piikit olisivat minun kannaltani hyvä asia,että ne on helppo poistaa, ja tekisivät hyvän jäljen. Et kai pistä Jussi pahaksesi, jos me harjoittelemme vähän aluksi. Jokainen löi pari kertaa, ja kuulin Katan antaman ohjeena, että heti iskun jälkeen, pitää tehdä pyöräytysliike ja vetää ruusunvarsia itseen päin, jolloin piikit irtoavat helpommin. Jokainen löi kolme kertaa ja Kata totesi, että piikit irtoavat yllättävän hyvin, jos isku on tarpeeksi voimakas, jos lopussa tehdään se pyöräytysliike. Tällöin Pike protestoi, koska hänet oli arvottu viimeiseksi, niin ruusun varressa on enää varsin vähän piikkejä jäljellä. Tämä asia ratkaistiin sillä, että jokainen sai oman ruusupuskan. Penikseni juureen laitettiin vielä kiristysside. joka vedettiin erittäin tiukalle. Tämän jälkeen alkoivat iskut, ja niitä oli varmasti enemmän kuin kahdeksantoista. Kata totesi, että piikit olivat irronneet yllättävän hyvin, joten niiden poistamiseen menee aika lailla aikaa. Susa oli sitä mieltä, että piikit irtoavat parhaiten, kun vehkeitteni ympäri vedetään ilmastointi-teippi, ja kun se irrotetaan niin piikit tulevat mukana. Kata kehotti Susaa panemaan hanskat käteensä, sillä terävät piikit tekevät todella kipeää sormissa. Susa veti ilmastointi teipin erittäin kireälle penikseni ja kivesten ympärille, jotenka piikit upposivat täysin lihaani. Pike epäili, että Susa ei ollut tehnyt asiaa kunnolla ja puristeli vielä voimakkaasti penistäni. Susa sanoi, että tunnin kuluttua teippi voidaan irrottaa, ja sen jälkeen piikit lähtevät helposti irti.


Teipit irrotettiin tunnin kuluttua, jolloin todettiin, että piikkiäkään ei ollut jäänyt teippiin kiinni. Tästä syntyi kiivas väittely naisten kesken. joka päätyi Katan päätökseen, että muurahaiskäsittely on vielä kesken ja minua
on vielä valmisteltava sitä varten, jotenka palataan asiaan sen jälkeen.Pike kertoi. että muurahaiset, pitävät valtavasti tuoreesta verestä, jotenka hän hinkkasi terskani huolellisesti vereslihalle. Sain kärsiä muurahaistalähes tunnin ajan ennekuin minut vapautettiin. Kata totesi tässä vaiheessa, että homma oli onnistunut yllättävän hyvin, että nyt saa Sari hommia, että saa minun vehkeeni edustuskelpoiseksi. Sarilla menikin monta tuntia. ennen kuin piikit oli poistettu, muutamia jäi sisälle. koska ne olivat katkenneet Piken kovakouraisesta käsittelystä johtuen. Kata oli sitä mieltä ettei siitä ole kovinkaan suurta haittaa minulle. Kata totesi myös, että vehkeeni ovat nyt mahtavan näköiset ja tätä menetelmää tullaan käyttämään kaikkiin orjiin ja mahdollisimman usein.. Kerroin tämän myös Leenalle ja Kaijalle ja he kertoivat kokeensa myös ruusunvarren iskut.

Jatkoimme Katan pihamaan tarkastelua ja totesimme. että kaikki orjat oli myyty ja myöskin kiduttamisen opiskelijat olivat poistuneet, joten jäljelle jäivät vain Kata, Pike ja Susa. Tässä vaiheessa päätimme hyökätä, ajoimme auton mahdollisimman lähelle ja valvontakameroista ja hälytyslaitteista välittämättä syöksyimme taloon. Valvontahuone oli tyhjä, ainoastaan hälytyslaitteet piippasivat. Kauempaa kuulimme musiikkia ja hiivimme sitä kohti. Huoneessa, jossa meitäkin oli ruoskittu. roikkuivat Susa ja Pike alastomina silmät sidottuina Katan lyödessä heitä kevyesti nahkapiiskalla. Ennen kuin Kata ehti tajuamaan mitään, oli hänkin roikkumassa katosta. Katalla oli yllään nahkapuku, jonka Sari viilteli puukolla nopeasti palasiksi. Leena haki minulle tuolin ja sanoi minulle, että nyt sinä Jussi saat kerrankin katsella virheettömiä vartaloista. Annoin katseeni kiertää katosta roikkuvissa naisissa. Jokaisella naisella oli
komeat pystyt rinnat, eivätkä ne olleet mitään luomutissejä. Alapään karvoitus oli jokaisella ajeltu, ja jokaisella oli kummassakin häpyhuulessa pieni rengas. Katselin varmaan puoli tuntia naisia, jotka vastasivat kylmällä katseella tuijotukseeni. Tuijotukseni keskeytti Leena, joka ilmoitti, että meillä on aikaa kaksi päivää, jonka jälkeen meidän on kaikkien poistuttava. Määräsin Kaijan ja Leenan hoitamaan Katan ja Piken ja Susan valmistelut ja lähdimme Sarin kanssa tutkimaan taloa.

Menimme ensin Katan huoneeseen, siellä oli kassakaappi ja onneksemme ei ollut lukossa. Yllätyksemme oli suuri, sillä kassakaapissa oli valtava määrä rahaa, muutama kultaharkko, videokasetteja, ja velkakirjoja,
jotka orjat olivat joutuneet antamaan. Kokosin joukosta omani, Sarin,Leenan ja Kaijan velkakirjat. Sari toi minulle matkalaukun, johon tyhjensimme kassakaapin sisällön, videokasetit päätimme tuhota, koska niissä oli orjista tehtyjä videoita. Laukku tuli melkein täyteen ja arvelimme, että siinä on melkoinen omaisuus. joka nyt joutuu parempiin käsiin. Toisesta huoneesta löysimme kaikenlaisia rankaisuvälineitä, monenlaisia ruoskia, bamburaippoja, poltinrautoja, teräviä veitsiä.
Sari näytti minulle erästä laitetta ja kysyi, että tiedätkö mikä se on. Se on pillunlevitin, kertoi Sari, kun se levitetään äärimmilleen, se poistaa pillusta turhan tiukkuuden. jos sitä käytetään tarpeeksi pitkään. Leena oli joutunut pitämään sitä viikon yhtä mittaa. Aluksi Leenan pillua oli levitetty kahdeksan tuntia päivässä viikon ajan. Levitin levitettiin joka kerta ja äärimmilleen, niin että Leena oli varma, että hänen pillunsa repeää mutta Pike oli sanonut, että Leena olisi vain onnellinen, jos näin kävisi, sillä ei pitänytkään olla muuta käyttöä. kuin kuseminen. Viikon kuluttua Pike oli saanut nyrkkinsä menemään helposti sisään. joten nyt olisi muurahaispesän aika. Pillunlevitin asennettiin taas äärimmilleen ja pillu voideltiin päältä ja sisältä hunajalla, se kuulemma oli muurahaisten herkkua. Tämän jälkeen hänet vietiin muurahaispesään makaamaan, ja laskemaan kahteentuhanteen. Urhoollisesti Leena oli kestänyt tämän. Vammojen parantuminen oli kestänyt viikon, jonka jälkeen levitin vasta voitiin poistaa. Leena näyttikin kerran minulle pilluaan ja se oli todellakin iso, litran kaljapullo upposi sinne vaivattomasti.

Kaija ja Leena liittyivät joukkoomme ja ilmoittivat, että naiset olisivat valmiina käsittelyä varten. Päätimme kuitenkin tuhota ensin kaiken irtaimen omaisuuden. Poistin tietokoneelta kaikkien orjien kotisivut, sekä myös Kataa, Pikeä ja Susaa koskevat. Tämän jälkeen rikoimme tietokoneet, valvontalaitteet ja heitimme ne järveen. Kun kaikki käyttö-
kelpoinen omaisuus oli tuhottu, päätimme aloittaa kiduttajiemme käsittelyn.

Kata, Pike ja Susa olivat edelleen katosta roikkuvaan ketjuun kiinnitettynä, kaikki karvat ajeltuina, nännit lävistettyinä odottamassa
rangaistusta. Kata aukaisi ensimmäisenä suunsa, hän lupasi meille puolet rahoistaan, jos päästäisimme hänet vapaaksi, Pikelle ja Susalle saatte tehdä mitä haluatte, sillä he ovat alun perin vain tyhmiä orjia, mutta otin heidät palvelukseeni vain heidän taitonsa ja säälimättömyytensä vuoksi.He ovat keksineet kaikki nämä rangaistukset, minä olen ollut vain sijoittajana, jatkoi Kata. Ilmoitin Katalle, että hänen omaisuutensa on jaettu, että tulemme rankaisemaan teitä kaikkia, mutta jos Pikellä ja Susalla on mielessä jotakin erikoista sinua kohtaan, niin se sopii meille mainiosti. Valitettavasti meidän on nyt aloitettava, koska meillä on aikaa vain pari päivää, jonka jälkeen meidän kaikkien on poistuttava.

Pihassa olleen kahden teräskaiteen väliin olivat Leena ja Kaija raahanneet lipputangon, jonka päälle oli kiinnitetty ruusun oksia muutaman sentin vahvuudelta, piikit olivat samanlaisia. joista minäkin olin joutunut kärsimään. Leena ilmoitti säännöt, Katan, Piken ja Susan pitäisi kulkea kaiteista käsin kiinni pitäen lipputangon päähän asti, jos otteenne pettää, putoatte suoraan lipputangon päälle ja ruusupiikit tunkeutuvat pilluunne, joka varmasti antaa teidän mielestänne mahtavan tunteen. Sinä Kata voit aloittaa, muut seuraavat perässä. Kata aloitti voimakkaan etenemisen, muiden seuratessa hitaammin perässä. Susalla alkoi voimat pettää, mutta viimeisillä voimillaan hän sai aikaan niin voimakkaan potkun Katan takapuoleen, että Kata putosi lipputangon päälle murskaten ruusun varret pitkältä matkalta. Susalla putoaminen oli vähän hellempi kuten Pikelläkin,joka pelästyi Katan valtavaa huutoa. Päätimme lopettaa tämän leikin,koska naisilta tuntui olevan voimat loppu. Kata oli niin raivoissaan, että yritti käydä Susan kimppuun, joten jouduimme sitomaan hänen kätensä yhteen. Annoimme Pikelle ja Susalle pinsetit, jotta he voisivat nyppiä piikit pois. Parin tunnissa olivat naiset saanet piikit pois, myöskin Katasta. Susan mielestä Katan pillu oli paremman näköinen piikeillä varustettuna,mutta oli antanut periksi, kun Kata oli alkanut itkeä ja pyytänyt anteeksi.

Tässä vaiheessa minulla on ongelmia jutun jatkamisessa, ajatus alkaa loppua, jotenka pitää latautua muutama päivä.

Tämä tarina saattaa olla joidenkin mielestä liian raaka, joten pyydän kommentteja, että jatkanko vai kirjoitanko toisenlaisen tarinan, jottei kenellekään tule traumoja
.
34807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lisää tämmöistä, muista myös muut kidusmenetelmät..

Äänestä

jatka vaan tälläsena! Tää on Mahtavaa!

Äänestä

Tosissaan hyvä tarina ja jatka ihmeessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

Tämä on jatkoa nöyryytettynä ja kidutettuna sarjalle, mutta välttämättä ei tarvitse lukea vanhempia jaksoja. Varoituksena voin sanoa, että teksti ei sovi herkkämielisille

Olimme päässeet Sarin kanssa pois Katan kidutus ja nöyryyttämiskoulutuksesta ja päätimme aloittaa yhdessä uuden elämän. Kaikki vammanne olivat parantuneet, mutta ikuiset jäljet olivat jääneet vartaloihimme.Sarin vasenta pakaraa koristi sinisellä tatuointivärillä värjätty poltinmerkki, joissa oli kirjaimet AN ja oikeassa punaisella PS, Minulla oli poltinmerkki vain vasemmassa pakarassa, mutta samalla tavalla kuin Sarilla. Anne vasemmassa nännissä oli metallirengas, jota ei voinut irrottaa, oikea nänni oli repeytynyt, koska Kata oli repäissyt renkaan pois.Sarin molemmissa häpyhuulissa roikkui kaksi isoa teräsrangasta, joiden poistaminen ilman lääkärin apua oli mahdotonta. Minulla oli peniksessä iso teräsrengas, joka meni sisään puolesta väliä penistä sisään ja tuli ulos terskan alareunasta, myöskin tämän poistaminen oli mahdotonta ilman leikkausta. Olimme kuitenkin tyytyneet kohtaloomme, vaikka kuviamme oli levitetty ympäri maailmaa ja kaikki tuttavamme olivat nähneet nämä kuvat. Myöskin kaikki omaisuutemme oli joutunut Katan haltuun.

Asuimme nyt Itä-Suomessa, olimme saaneet molemmat työpaikan Sari opettaja ja minä atk-firmassa. Talven aikana aloimme miettiä, miten saisimme kostettua kaiken tämän Katalle ja myöskin Pikelle ja Susalle.Sariin oli ottanut yhteyttä kaksi naista Leena ja Kaija, jotka olivat myöskin olleet Katan luona ja janosivat kostoa.

Keväällä kokoonnuimme kaikki yhteen, jossa kaikki kerroimmekokemuksistamme Katan luona ja päätimme, että tulemme rankaisemaan Kataa, Susaa ja Pikeä. Sovimme, että minä tulisin olemaan puheenjohtaja, ja Sari, Leena ja Kaija olisivat varsinaisia rankaisijoita.

Saimme selville, että juhannuksena ei paikalla ole ketään muita, kuin Kata,Pike ja Susa. Kaikki muut on myyty orjiksi juhannuksesi. Päätimme, että silloin asiat hoidetaan kuntoon, takavarikoimme omaisuuden sekä rankaisemme näitä kolmea naista.

Ennen juhannusta vuokrasimme asuntoauton ja lähdimme ajamaan kohti Katan koulutuskeskusta. Ajoimme erääseen niemeen, josta oli hyvä näkö-
yhteys Katalle. Näimme, että paikalle oli kokoontunut paljon ihmisiä ja heidän keskellään oli käsistään orteen sidottuna viisi miestä ja naista.Siellä oli ilmeisesti orjahuutokauppa käynnissä, koska näin yhden naisen irrotettavan ja sidottavan telineeseen. Häneen ilmeisesti painettiin poltinmerkki, koska huuto kantautui meille asti. Näimme Piken tarttuvan jonkun miehen penikseen, jonka jälkeen kuului tuskaisa huuto. Tästä muistui mieleeni yksi tuskallisimmista päivistä Katan luona. Pike ruoski heti aamusta minua ratsupiiskalla joka puolella ja Susa vaati, että minun piti laskea iskut espanjaksi, enkä minä osannut kuin muutaman numeron,jotenka he olisivat varmaan ruoskineet minut tajuttomaksi, ellei Kata olisi tullut väliin ja keskeyttänyt ruoskimisen. Katseltuaan runneltua ihoani Kata totesi, että nyt on varmasti muurahaisilla juhlaa. Mutta ensin hän haluaisi kokeilla erästä uutta konstia, josta oli ehdottanut hänen ystävättärensä. Hän oli nimittäin istunut vahingossa ruusupuskaan ja vaikka hänellä oli ollut housut jalassa oli hän saanut jonkin verran piikkejä pilluunsa ja vaikka se oli erittäin tuskallista. niin hän ehdotti minulle. että voisin kokeilla sitä johonkin orjaan. Kata mielestä tämä oli hyvä idea. jotenka hän päätti kokeilla sitä minuun. Harmi, ettei sinulla ole housuja, jotenka joudumme lyömään sinua paljaalle iholle, ja koska ystävättäreni oli saanut piikit pilluunsa, tulet sinä saaman iskut suoraan vehkeillesi, jatkoi Kata. Mutta iskujen määrän saisin päättää itse, lähtökohtana olisi, että jokainen löisi yhden iskun, mutta kertoimen määräisin minä, heittämällä arpakuutiota. Heitin arpakuutiota, ja tietenkin tuli kuusi pistettä. Kata ilmoitti, että iskujen määrä tulisi olemaan 18,mutta hän ilmoitti, ettei lukumäärästä en joudu paljonkaan kärsimään,koska minulla oli se onni, että vaikka piikit olivat pitkiä ne irtoaisivat helposti. jotenka he loppuiskut eivät olisi enää niin tuskallisia.
Jotta oloni olisi vielä helpompi, niin Kata oli päättänyt puuduttaa vehkeeni ennen sitä. Kata kaivoi taskustaan rasian ja painoi sen ihan aivan penikseni päähän. Tunsin kaksi valtavaa pistosta, huusin tuskasta ja olisin halunnut puristaa penistäni, mutta oli sidottuna käsistä. joten se oli mahdotonta. Ne ovat vain ampiaisia, jatkoi Kata ja ne helpottavat oloasi valtavasti, et tule e tuntemaan ruusupuskan iskua. Mutta nyt meidän pitää poistua syömään ja jos peniksesi turpoaa, kuten on kerrottu, tulemme kokeilemaan sitä kiveksiisikin.. Silmäni sidottiin, jotten näkisi tulosta,yuskani oli valtava. ja jouduin odottamaan pitkän aikaan, ennen kuin naiset palasivat. Kata totesi, että penikseni on turvonnut valtavasti, että minulla olisi nyt suosiota naismarkkinoilla. mutta kivekset ovat nyt turhan pienet penikseen nähden. Tunsin samassa voimakkaat pistokset munissani ja kuulin Katan sanovan, että tunnin päästä voidaan aloittaa ruoskiminen. Voiteiden käyttäminen on tässä vaiheessa turhaa. koska ruoskintaa ei ole vielä tehty ja pitää muurahaistenkin vielä saada osansa, mutta meidän pitää odottaa vielä tunti, jotta munani ehtisivät turtua.

Noin tunnin kuluttua naiset palasivat, ja totesivat, että vehkeeni olivat turvonneet valtavasti, jotenka ruoskiminen ruusuilla olisi paljon helpompaa. Minun jalkani nostettiin ylöspäin ja levitettiin haralleen. Olin siinä asennossa, etten pystynyt näkemään vehkeitteni tilaa. mutta Kata näytti minulle ruusupuskaa. jossa oli pelkät varret ja paksut piikit olivat lähes sentin pituiset. Paksut piikit olisivat minun kannaltani hyvä asia,että ne on helppo poistaa, ja tekisivät hyvän jäljen. Et kai pistä Jussi pahaksesi, jos me harjoittelemme vähän aluksi. Jokainen löi pari kertaa, ja kuulin Katan antaman ohjeena, että heti iskun jälkeen, pitää tehdä pyöräytysliike ja vetää ruusunvarsia itseen päin, jolloin piikit irtoavat helpommin. Jokainen löi kolme kertaa ja Kata totesi, että piikit irtoavat yllättävän hyvin, jos isku on tarpeeksi voimakas, jos lopussa tehdään se pyöräytysliike. Tällöin Pike protestoi, koska hänet oli arvottu viimeiseksi, niin ruusun varressa on enää varsin vähän piikkejä jäljellä. Tämä asia ratkaistiin sillä, että jokainen sai oman ruusupuskan. Penikseni juureen laitettiin vielä kiristysside. joka vedettiin erittäin tiukalle. Tämän jälkeen alkoivat iskut, ja niitä oli varmasti enemmän kuin kahdeksantoista. Kata totesi, että piikit olivat irronneet yllättävän hyvin, joten niiden poistamiseen menee aika lailla aikaa. Susa oli sitä mieltä, että piikit irtoavat parhaiten, kun vehkeitteni ympäri vedetään ilmastointi-teippi, ja kun se irrotetaan niin piikit tulevat mukana. Kata kehotti Susaa panemaan hanskat käteensä, sillä terävät piikit tekevät todella kipeää sormissa. Susa veti ilmastointi teipin erittäin kireälle penikseni ja kivesten ympärille, jotenka piikit upposivat täysin lihaani. Pike epäili, että Susa ei ollut tehnyt asiaa kunnolla ja puristeli vielä voimakkaasti penistäni. Susa sanoi, että tunnin kuluttua teippi voidaan irrottaa, ja sen jälkeen piikit lähtevät helposti irti.


Teipit irrotettiin tunnin kuluttua, jolloin todettiin, että piikkiäkään ei ollut jäänyt teippiin kiinni. Tästä syntyi kiivas väittely naisten kesken. joka päätyi Katan päätökseen, että muurahaiskäsittely on vielä kesken ja minua
on vielä valmisteltava sitä varten, jotenka palataan asiaan sen jälkeen.Pike kertoi. että muurahaiset, pitävät valtavasti tuoreesta verestä, jotenka hän hinkkasi terskani huolellisesti vereslihalle. Sain kärsiä muurahaistalähes tunnin ajan ennekuin minut vapautettiin. Kata totesi tässä vaiheessa, että homma oli onnistunut yllättävän hyvin, että nyt saa Sari hommia, että saa minun vehkeeni edustuskelpoiseksi. Sarilla menikin monta tuntia. ennen kuin piikit oli poistettu, muutamia jäi sisälle. koska ne olivat katkenneet Piken kovakouraisesta käsittelystä johtuen. Kata oli sitä mieltä ettei siitä ole kovinkaan suurta haittaa minulle. Kata totesi myös, että vehkeeni ovat nyt mahtavan näköiset ja tätä menetelmää tullaan käyttämään kaikkiin orjiin ja mahdollisimman usein.. Kerroin tämän myös Leenalle ja Kaijalle ja he kertoivat kokeensa myös ruusunvarren iskut.

Jatkoimme Katan pihamaan tarkastelua ja totesimme. että kaikki orjat oli myyty ja myöskin kiduttamisen opiskelijat olivat poistuneet, joten jäljelle jäivät vain Kata, Pike ja Susa. Tässä vaiheessa päätimme hyökätä, ajoimme auton mahdollisimman lähelle ja valvontakameroista ja hälytyslaitteista välittämättä syöksyimme taloon. Valvontahuone oli tyhjä, ainoastaan hälytyslaitteet piippasivat. Kauempaa kuulimme musiikkia ja hiivimme sitä kohti. Huoneessa, jossa meitäkin oli ruoskittu. roikkuivat Susa ja Pike alastomina silmät sidottuina Katan lyödessä heitä kevyesti nahkapiiskalla. Ennen kuin Kata ehti tajuamaan mitään, oli hänkin roikkumassa katosta. Katalla oli yllään nahkapuku, jonka Sari viilteli puukolla nopeasti palasiksi. Leena haki minulle tuolin ja sanoi minulle, että nyt sinä Jussi saat kerrankin katsella virheettömiä vartaloista. Annoin katseeni kiertää katosta roikkuvissa naisissa. Jokaisella naisella oli
komeat pystyt rinnat, eivätkä ne olleet mitään luomutissejä. Alapään karvoitus oli jokaisella ajeltu, ja jokaisella oli kummassakin häpyhuulessa pieni rengas. Katselin varmaan puoli tuntia naisia, jotka vastasivat kylmällä katseella tuijotukseeni. Tuijotukseni keskeytti Leena, joka ilmoitti, että meillä on aikaa kaksi päivää, jonka jälkeen meidän on kaikkien poistuttava. Määräsin Kaijan ja Leenan hoitamaan Katan ja Piken ja Susan valmistelut ja lähdimme Sarin kanssa tutkimaan taloa.

Menimme ensin Katan huoneeseen, siellä oli kassakaappi ja onneksemme ei ollut lukossa. Yllätyksemme oli suuri, sillä kassakaapissa oli valtava määrä rahaa, muutama kultaharkko, videokasetteja, ja velkakirjoja,
jotka orjat olivat joutuneet antamaan. Kokosin joukosta omani, Sarin,Leenan ja Kaijan velkakirjat. Sari toi minulle matkalaukun, johon tyhjensimme kassakaapin sisällön, videokasetit päätimme tuhota, koska niissä oli orjista tehtyjä videoita. Laukku tuli melkein täyteen ja arvelimme, että siinä on melkoinen omaisuus. joka nyt joutuu parempiin käsiin. Toisesta huoneesta löysimme kaikenlaisia rankaisuvälineitä, monenlaisia ruoskia, bamburaippoja, poltinrautoja, teräviä veitsiä.
Sari näytti minulle erästä laitetta ja kysyi, että tiedätkö mikä se on. Se on pillunlevitin, kertoi Sari, kun se levitetään äärimmilleen, se poistaa pillusta turhan tiukkuuden. jos sitä käytetään tarpeeksi pitkään. Leena oli joutunut pitämään sitä viikon yhtä mittaa. Aluksi Leenan pillua oli levitetty kahdeksan tuntia päivässä viikon ajan. Levitin levitettiin joka kerta ja äärimmilleen, niin että Leena oli varma, että hänen pillunsa repeää mutta Pike oli sanonut, että Leena olisi vain onnellinen, jos näin kävisi, sillä ei pitänytkään olla muuta käyttöä. kuin kuseminen. Viikon kuluttua Pike oli saanut nyrkkinsä menemään helposti sisään. joten nyt olisi muurahaispesän aika. Pillunlevitin asennettiin taas äärimmilleen ja pillu voideltiin päältä ja sisältä hunajalla, se kuulemma oli muurahaisten herkkua. Tämän jälkeen hänet vietiin muurahaispesään makaamaan, ja laskemaan kahteentuhanteen. Urhoollisesti Leena oli kestänyt tämän. Vammojen parantuminen oli kestänyt viikon, jonka jälkeen levitin vasta voitiin poistaa. Leena näyttikin kerran minulle pilluaan ja se oli todellakin iso, litran kaljapullo upposi sinne vaivattomasti.

Kaija ja Leena liittyivät joukkoomme ja ilmoittivat, että naiset olisivat valmiina käsittelyä varten. Päätimme kuitenkin tuhota ensin kaiken irtaimen omaisuuden. Poistin tietokoneelta kaikkien orjien kotisivut, sekä myös Kataa, Pikeä ja Susaa koskevat. Tämän jälkeen rikoimme tietokoneet, valvontalaitteet ja heitimme ne järveen. Kun kaikki käyttö-
kelpoinen omaisuus oli tuhottu, päätimme aloittaa kiduttajiemme käsittelyn.

Kata, Pike ja Susa olivat edelleen katosta roikkuvaan ketjuun kiinnitettynä, kaikki karvat ajeltuina, nännit lävistettyinä odottamassa
rangaistusta. Kata aukaisi ensimmäisenä suunsa, hän lupasi meille puolet rahoistaan, jos päästäisimme hänet vapaaksi, Pikelle ja Susalle saatte tehdä mitä haluatte, sillä he ovat alun perin vain tyhmiä orjia, mutta otin heidät palvelukseeni vain heidän taitonsa ja säälimättömyytensä vuoksi.He ovat keksineet kaikki nämä rangaistukset, minä olen ollut vain sijoittajana, jatkoi Kata. Ilmoitin Katalle, että hänen omaisuutensa on jaettu, että tulemme rankaisemaan teitä kaikkia, mutta jos Pikellä ja Susalla on mielessä jotakin erikoista sinua kohtaan, niin se sopii meille mainiosti. Valitettavasti meidän on nyt aloitettava, koska meillä on aikaa vain pari päivää, jonka jälkeen meidän kaikkien on poistuttava.

Pihassa olleen kahden teräskaiteen väliin olivat Leena ja Kaija raahanneet lipputangon, jonka päälle oli kiinnitetty ruusun oksia muutaman sentin vahvuudelta, piikit olivat samanlaisia. joista minäkin olin joutunut kärsimään. Leena ilmoitti säännöt, Katan, Piken ja Susan pitäisi kulkea kaiteista käsin kiinni pitäen lipputangon päähän asti, jos otteenne pettää, putoatte suoraan lipputangon päälle ja ruusupiikit tunkeutuvat pilluunne, joka varmasti antaa teidän mielestänne mahtavan tunteen. Sinä Kata voit aloittaa, muut seuraavat perässä. Kata aloitti voimakkaan etenemisen, muiden seuratessa hitaammin perässä. Susalla alkoi voimat pettää, mutta viimeisillä voimillaan hän sai aikaan niin voimakkaan potkun Katan takapuoleen, että Kata putosi lipputangon päälle murskaten ruusun varret pitkältä matkalta. Susalla putoaminen oli vähän hellempi kuten Pikelläkin,joka pelästyi Katan valtavaa huutoa. Päätimme lopettaa tämän leikin,koska naisilta tuntui olevan voimat loppu. Kata oli niin raivoissaan, että yritti käydä Susan kimppuun, joten jouduimme sitomaan hänen kätensä yhteen. Annoimme Pikelle ja Susalle pinsetit, jotta he voisivat nyppiä piikit pois. Parin tunnissa olivat naiset saanet piikit pois, myöskin Katasta. Susan mielestä Katan pillu oli paremman näköinen piikeillä varustettuna,mutta oli antanut periksi, kun Kata oli alkanut itkeä ja pyytänyt anteeksi.

Tässä vaiheessa minulla on ongelmia jutun jatkamisessa, ajatus alkaa loppua, jotenka pitää latautua muutama päivä.

Tämä tarina saattaa olla joidenkin mielestä liian raaka, joten pyydän kommentteja, että jatkanko vai kirjoitanko toisenlaisen tarinan, jottei kenellekään tule traumoja
.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu