ostamassa

vm 00 1.6 ajettu n. 70tkm mitä kannattas huomioida kiitos.
2365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei siinä ole mitään erikoisia vikoja ollut. Meidän on -01 ajettu nyt 155tkm ja ihan normaali huolloilla on mennyt.

Äänestä

Vertaa haluamasi auton hintaa uuden vastaavan hintaan!
2000-mallinen on pian 4 vuotta vanha. Olen huomannut, että käytettyjen volkkareiden hinnat ovat yllättävän usein lähellä uuden hintaa. Katselin juuri Autopokkaria, jossa oli myytävänä -00 mallinen 1.6-litrainen Bora, 70 tkm ajettuna se maksoi vain 3 500 euroa vähemmän kuin uusi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Boraa kirjoitti:

vm 00 1.6 ajettu n. 70tkm mitä kannattas huomioida kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu