Käyntihäiriöt

Onko muilla esiintynyt käyntihäiriöitä kosteilla ilmoilla? Vika vai ominaisuuus?
3629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toista talvea tässä mennään, reilut 13000 km mittarissa, ei mitään häiriöitä. Jarrut parhaat, mitä ikinä on ollut.

Äänestä
  • Joo, ei mullakaan jarrujen kanssa ole ongelmia ollut tosin ei ole ollut mitään tiukkoja äkkijarrutuksiakaan. Moottori vaan tuppaa kosteilla keleillä vähän nykimään ja aina ei starttaa ihan ensimmäisellä yrittämällä.

    Äänestä

Mulla kans meg-00,ja ei minkäänlaisia käynti,y.m.s ongelmia,tällähetkellä mittarissa 52tkm.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MEgu2 kirjoitti:

Onko muilla esiintynyt käyntihäiriöitä kosteilla ilmoilla? Vika vai ominaisuuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu