huomenna.

huomenna artic poistuu kokonaan. harmi. jään
kaipaamaan niitä ihmisiä joiden kanssa tuli
silloin juteltua, ehkä juttelenkin viellä täällä.
mut ei se ole sama asia. artic on artic. tai
oli. miten vaan. :( hyvästi... :(
195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaikka en ollutkaan ite siellä keskustelu
puolella, ku aina välillä..muistan sut!:)
Ite parkkeerasin enemmissä määrin siellä uskonto
foorumissa...Mutta..Koita jaksaa! Mullaki
ikävä..en tykkää tästä systeemistä miten tää
toimii ja en muutenkaan tykkää tästä...artic oli
paras! Koitin äsken mennä sinne..se on jo pois!:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nahkatakkinen tyttö kirjoitti:

huomenna artic poistuu kokonaan. harmi. jään
kaipaamaan niitä ihmisiä joiden kanssa tuli
silloin juteltua, ehkä juttelenkin viellä täällä.
mut ei se ole sama asia. artic on artic. tai
oli. miten vaan. :( hyvästi... :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu