fs2002

Moi!
Mistä johtuu. että fs 2002 on alkanu jumiutua siihen aloitus valikkoon, missä alkaa pyöriä se cessna...jos nopeasti saa valittua koneen, kaikki on OK ja peli toimii hyvin jos ei koko tietokone jumissa??
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaikee on näin pienillä tiedoilla keksiä syytä.Varmin tapa korjata asia on poistaa peli ja asentaa se sitte uudestaan.Jos sen jälkeen vielä tökkii, voi vikaa alkaa ettii jostain muualta koneesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sari kirjoitti:

Moi!
Mistä johtuu. että fs 2002 on alkanu jumiutua siihen aloitus valikkoon, missä alkaa pyöriä se cessna...jos nopeasti saa valittua koneen, kaikki on OK ja peli toimii hyvin jos ei koko tietokone jumissa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu