Lahdessa yksiöt romahti 36 %

Hyvä alku lopulliselle romahdukselle.
4735
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomasit varmasti että kuitenkin lahden hinnat yleisesti ovat nousseet 3kk aikana 4%.
Jos saat tuosta -36% tilastoharhasta lohtua vuokralla asumiseesi niin hyvä on. Säälittävää tuo itsesipettäminen kuitenkin on.

Äänestä

En ole kuullut mitään yksiöiden romahtamisesta. Kaksioilla menee Lahdessa paljon huonommin, eräskin paloi tapaninpäivänä kokonaan.

Äänestä

Olisihan se ikävää jos asuisi yksiössä ja se romahtaisi. Meillä sentään vuokra-kaksio, toivotaan että se ei romahda ennenkuin talo valmistuu ;-)

Äänestä

Vai romahti... ja alkua lopulliselle romahdukselle...
Heitä nyt aluksi pari volttia ja pysy siellä vuokrakämpässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ulle kirjoitti:

Hyvä alku lopulliselle romahdukselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu