vanhat dos-pelit..>

onko vika näytönohjaimen ajureissa vai missä kun vanhojen dos-pelien kanssa ohjelman käynnistyessä ruutu pimenee . Ohjelma kuitenkin käynnistyy ja kone vastaa muutenkin paitsi että näyttö on pimeä ja kone on pakko buutata.
3286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä käyttis sulla on koneella

Äänestä

350 pena 2
win2000
192 mb sdram
radeon 700 32 mb

Äänestä

Kokeile DOS pohjaista käyttistä.
Win 2000 ei ole DOS pohjainen.
Siis asenna toinenkin käyttis koneellesi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruutu pimenee kirjoitti:

onko vika näytönohjaimen ajureissa vai missä kun vanhojen dos-pelien kanssa ohjelman käynnistyessä ruutu pimenee . Ohjelma kuitenkin käynnistyy ja kone vastaa muutenkin paitsi että näyttö on pimeä ja kone on pakko buutata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu