kauan teil miehet/pojat yleensä kestää
ku te laukeette suihinotossa?
TytöT kerTokaa kokemuksia?
ku te laukeette suihinotossa?
TytöT kerTokaa kokemuksia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
riippuu tyylistäs baby
*nauraa hartaasti ja pitkään*
Ei kestäis kauaa....
;)
riippuu fiiliksestä ja milloin on viimeks päästellyt paineita. Jos oikein pinnistän saan helpotettua tytön urakan varttiin jottei leuat ihan kipeydy.
niinku poju sano niin riippuu aika paljon siitä millon on viimeks päästelly paineita, mut kans siitä kuinka kiihottuneessa tilassa sillä hetkellä on ja osaako tyttö hommansa. Yleensä se on kestäny 2-20min...kai. Ei oo tullu otettua aikaa mut ei kai siinä paljon sen kauempaa ole mennyt.
Pari minaa...tai sit jos on tylsä tyyppi..pari päivää...ja jos on kivaa...pari päivää...
se on mukavaa ja kiihottavaa, mutta leuat tosiaa tulee joskus pipix, lopputulos on kyllä sen arvosta!!
Siis en tietenkää kattele kelloo tai vastaavaa.. Mut kyllä siin jonkin aikaa menee.. Mut muista sekin, et löytyy parin minuutin jätkii ja sitte löytyy niit "super kestävii".. Joo.. Mun tyttöystävä ilmotti mulle et se pitää suihinotosta.. Katoin vaan sitä hieman tyhmänä, koska oon kuullu muijilt, et ne ei pidä siit.. Mut eipä mua haittaa.. Nannaa se kummiskin tekee=)..