Finlux DVB T-510

miks vilkkuu näytös koko ajan LOAD MHP. Miten tapahtuu päivitys manuaalisesti tai automaattisesti? AUTTAKAA
3905
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • olen siellä käynyt, mutta ainahan toi kone on yöt stand by tilassa, ja load mhp alkaa vilkkua kun alkaa katsoo ohjelmia boxin kautta, mikä helvetti sitä riivaa?

    Äänestä

  • päivitys kirjoitti:

    olen siellä käynyt, mutta ainahan toi kone on yöt stand by tilassa, ja load mhp alkaa vilkkua kun alkaa katsoo ohjelmia boxin kautta, mikä helvetti sitä riivaa?

    Oletko kokeillut tätäsivua ?
    http://194.100.93.37/suomi/dvb/main.htm
    Jos ei auta soita Helpdesk -tuki 0600-14800 ja kysele sieltä .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


päivitys kirjoitti:

miks vilkkuu näytös koko ajan LOAD MHP. Miten tapahtuu päivitys manuaalisesti tai automaattisesti? AUTTAKAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu