Rakkaus.....

....mitä se on??
4247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

toisesta välittämistä! ja paljon muuta... ;)

Äänestä

sitä että kumpikin ihminen rakastaa toista. SIIHEN EI KUULU juoru, pettäminen, epä luotettavuus ja muut vastaavat asiat. Mä luulin että mulla ja yhellä oli rakkautta, mutta en saanut vasta rakkautta, niin se loppui siihen. Mä olin valmis mutta tää toinen ei ollut. Eli rakkaus on vuorovaikutusta ihmisten välillä ja hellyyttä.

Äänestä

Mahtava ja ihana kehittyvä ja kasvava tunne syvällä sydämessä ;)

Äänestä

Se näyttä vähän juustosnäcksiltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


errol kirjoitti:

....mitä se on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu