Moi kaikki jätkät ja likatki! Mullois sellasta asiaa, et pitääköhän muijilla tosiaan olla kuppikoko joku D et jätkät kiinnostuu, tai jos joku pienempi rintanen saa jonku kiinnostuu, ni täytyy sit olla täydellisen kaunis? Nii et onkohan toi totta...? Mullon kuppikoko B70 ja käytän push-uppei, koska mun rinnat on muute ni rumat (roikkuu ilkeesti ja muutenki on paremman näköset push-upeilla). Joten, mun rinnat on iha suht "normaalin" (mut kuka määrittelee normaalin..?) kokoset, etenkin noil pusheilla. Ja tästä tuleekin sit mieleen,et esim sängyssä, jätkä sit näkee mun rinnat, ja ne ei ookaan ni "ihanat" mitä päällepäin luulis. Juokseex jäbä sit karkuun vai??? miks ylipäätään jätkät on ni himona rintoihin...? Äh. Ja miks pitää olla isot (näin useet aattelee,ei kuitenkaan onnex kaikki!)!?!?!? vastailkaa, ja kiitti negatiivisistakin kommenteista...!
KUPPIKOKO
Push-up pimu (vaan..)
121619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
mun rinnat on niin isot että ei kaupasta löydy paitoja ne on suurin osa liian pieniä...=0( olisin kyllä tyytyväinen pienempiinkin...=0) onhan se totta että esim kesällä rannalla kuulee juttuja ja saa katseita jätkiltä mutta oma kultani rakastaa mun persoonaa ja itseäni ei mun rintoja! rinnat on mulle vain osa kehoa ei enempää... onhan se kiva saada huomiota mutta liika on liikaa... ole tyytyväinen omiis ja mistä sitä miehistä tietää ehkä ne kertoo sulle oman mielipiteen asiasta... mun mielestä rinnat saa olla millaset on sillä ei rakkaus oo rinnoista kiinni!
...KIITOS JA ISO *HALI*! piristi.
no jaa... ei sun tarvii kiittää! musta on kiva saada oma ääni kuuluviin...=0)
Mun mielestä rintojen ulkonäkö on kokoa tärkeämpi. Toisin sanoen pystyt B-kuppiset ovat huomattavasti kauniimmat kuin suuret D-kuppiset, jotka käytännössä (ainakin luonnolliset) aina riippuvat enemmän tai vähemmän. Sänkypuuhissa ehkä niitä isoja on hauskempi räplätä, mutta se ero ei ole niin suuri. Pahin yhdistelmä on taas pienet mutta riiput, ns. patalaput. Niitä ei ole niin kiva räplätä, mutta ne ei myöskään näytä kivoilta. Yök! Aivan olemattoman pienetkään rinnat eivät ole kivat. Myös rumat nännit voivat pilata muuten hyvät rinnat.
En tiedä mikä naisen rinnoissa on niin mielenkiintoista, mutta jotai maagista niissä on.
Ellei sulla ole kauniit rinnat, niitä ei ehkä kannata niin paljon korostaakaan avokauluksisilla paidoilla tai vastaavaa. Tuottaa vaan pettymyksen.
Oon aika pitkälti samaa mieltä tän edellisen kirjottelijan kanssa. Pahin yhdistelmä tosiaan on pienet riippuvat rinnat, mut sit myöskään aivan liian isot rinnat ei oo kivat. Hassua vaan on, että tytöt tuntuu noin niinkun yleisesti katsottuna välittävän rintojensa koosta enemmän kun jätkät...
Mä voin paljastaa, että aikojen saatossa kaikista a,b,c,d jne. rinnoista tulee enemmän tai vähemmän 'patalappuja' maan vetovoiman ansiosta ja ihon löystyessä iän myötä. Eikä ne pienemmät rinnat näytä yhtään paremmilta, kun ne alkaa roikkumaan kuin isommatkaan rinnat.
Voi vitsi. Jos tuo rintajuttu niin huolettaa niin ainahan voit leikkauttaa ne pois. Sitten ei ole murhetta mitä jätkät sun rinnoistas.
Mua henk kohta alkaa vituttaan nää rinta jutut jo. Miten te jaksattekaan jauhaa niistä visti toisensa perään? Eiks oo ihan vitun sama minkälaiset ne on kunhan sellaset naisella on kun kuuluukin. Helvetin tyhmät teinit.
...luullaan et jätkät pitää vain isoista rinnoista. mitä isommat sen paremmat. Ei se nyt ihan noinkaan oo. ei se paljo merkkaa, paitti joillekki kusipäille, kuhan vain kimma muuten on ihana ym... mul on B80 ja näytän hyvin kelpaavan kundilleni. =)
sehän nyt on yks hailee minkä kokoiset ja näköset ne rinnat on, kunhan ne sentään on ja pysyy.
tietysti isoja rintoja on kivempi kattoo ja puristella, mut eipä sillä pitemmän päälle oo niinku mitään väliä.
Nuorena rinnat ei ole vielä kehittyneet edes kunnolla, joten eipä kannata olla huolissaan. Ja kaikki me ollaan erilaisia, ei se tarkota, että jos on isot rinnat, niin sitten on oikea katseenvangitsija. Kyllä se on se kokonaisuus, joka vetää huomiota puoleensa. Ja sitten vielä nykyajan push up:lla kaikki rinnat näyttää aika samanlaisilta.
Mulla on D75 ja voin kertoa, että ei ole helppo ensinnäkään löytää liivejä, jotka olisivat nuorekkaat ja istuisivat kivasti. Varmasti olette huomanneet, että isot liivit on yleensä melko mamma-mallisia. Kunnon liiveistä saakin maksaa maltaita. Ja bikinit onkin sitten vielä suurempi probleema. Tuskin parisuhteessa ne rinnat on se tärkein juttu, ainakaan sitten, kun aletaan puhumaan vähän kypsemmistä miehistä eikä 16 kesäsistä pojista.
miten sä voit puhuu noin yli mielisellä asenteela 16v pojista mä oon kuustoista ja sun ikäs kiitos...
jos luulet et ikä on tärkein elementti
niin se järjen köyhyyttä,sä et vaa tiedä kaikkee 16v jätkistä,kyl mä tiiän naisii jotka on päälle kahen kymmenen mut käyttäytyy ku 12v pieni lapsi itse olen kasvanut eri saappaissa
Mun omalla naisellani on sattumoisin B75.. Ne on aivan sopivat!! Siis kysympä vain, et miks mukamas pitäs olla joku D koko, koska siitähän jää sitte päälle ½ käden ulkopuolelle (ainakin mulla jäis).. Siis rintojen koolla ei ole väliä (elikkä kuppikoolla).. =).. Rintojen pitää olla sopusuhtaiset kroppaan nähde..
Rintojen muoto ja koko on henkilökohtainen asia.. Kuten jätkilläkin peniksen koko ja pituus.. Naisia muutenkin ns. alistetaan.. Naisten "kuuluu" meikata, naisten kuuluu tehdä sitä, naisten kuuluu tehdä tätä.. Naisten hommia on siivoaminen ja ruuan laittaminen.. Samat oikeudet kummallekkin sukupuolelle.. Eli naisten EI ole pakko meikata, jos he eivät halua.. Miesten pitää auttaa naista kaikessa kotona.. Yms.. Siinä omia pieniä mielipiteitäni