Sydänpuulle

Iloa ja onnea uudelle vuodelle,
sylin täydeltä tovon mä sulle!
Hyvää ja entistä ehompaa
uuttavuotta 2004!
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ihana ystäväni,kiitos sinulle. olet ystävä josta todellakin pidän.kaikkea hyvää vuosi 2004 tuokoon sinulle tullessaan.
rakkaudella ja lämmöllä sinut aina muistan.

T:sydänpuu

Äänestä
  • Chattionni paras onni!Onnea kihlauksenne johdosta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eräs kirjoitti:

Iloa ja onnea uudelle vuodelle,
sylin täydeltä tovon mä sulle!
Hyvää ja entistä ehompaa
uuttavuotta 2004!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu