vanha auto

No nyt taas joutuu ajelemaan viimevuotisella autolla!
Hyvää uuttavuotta vaan kaikille!
3550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aivan! Itse olen ratkaissut ongelman ajelemalla niin vanhoilla relluilla, ettei yksi vuodenvaihde paljoa tunnu.
Riemullista vuotta 2004!

Äänestä

Joo näin on mutta onnex kaikki toimii ja pelaa,hyvät loppu vuodet 2004!

Äänestä

Nykyinen -03 ja uusi tulee helmikuussa, joten eipä tartte kauaa ajella vanhalla autolla...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Me II kirjoitti:

No nyt taas joutuu ajelemaan viimevuotisella autolla!
Hyvää uuttavuotta vaan kaikille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu