ps2 aod oliko se nyt level 17, mut missä tarvi hakea kristallit (maa,tuli, vesi ja ilma)ja ampua luurankosotureita. no joka tapauksessa en päässy kuin ilman hakeen ja sit pyörin monta tuntia laavamaassa,enkä päässy mihinkään,kunnes ovi olikin siä puoliks auki ja pääsin venttiileitä aukoon.ei siis tarvinnu hakee vesi kristallia ollenkaan. nyt oon metsästämässä sitä sinistä sen yhden patsaan sylistä, mut se leijuva aave on nopeampi. onko keinoa miten onnistuu ja onko se haulikko oikea ase siihen aaveeseen???
aod????
j.p
5365
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No kyl sen kohdan pitäis olla aika helppo, haulikolla ite ainaki sen taisin ampua.
Menet varovasti sen patsaan luokse missä on sininen valo (ei kuitenkaan liian lähelle, koska muutoin valo menee toiselle patsaalle). Kannattaa ryömiä, niin aave ei pääse osumaan. Sitten nouset seisomaan, ja ammut sitä haulikolla 25 kertaa. Sit kun se on siinä pöllämystyneenä, mahdollisimman nopeasti nappaat siitä sinisestä valosta sen maalauksen ja lähdet vetämään.
jipiiiiiiiii jes,onnistu. kiitos taas aktiiveille. nyt eteenpäin kohti uusia ongelmia,.
paitsi pahemmassa,mä en pääse mihikää,kun oon menny niitä seinävieriä vaa,en oo saanu sitä kiveekää,jos mä hyppään johokki niin en ylety tai sitten kuolen,oon nyt kaks päivää yrittäny mut kait en pääsekkää pois,en menny sinne klaavatielle ollekaan, vaan hypin niitä seinuksia pitkin et sillee ja siellä kökötetään,mitä nyt välillä kuollaa
Joo on se.. Mut sun pitää ampuu sitä aavetta niin kaua et se pysähtyy ja siin välis pitäis keretä hakemaan se sininen juttu. Siis joku maalaus vai mikä lie onkaan =) mä tein sen sillai et olin kyykyssä se ase kädessä ja aina ku se meni laran pään yli ni sit nousin ja ammuin