Ulkosaunassa TOSITARINA

Will

Perustuu tosi tapahtumiin.

Vietimme uutta-vuotta perheen kesken ja tyttöystäväni Jenni oli kutsuttu myös. Ulkosauna oli lämmitetty ja kaikki muut olivat jo siellä käynnet kun minä ja tyttöystäväni päätimme mekin mennä saunaan.

Tulimme saunalle ja riisuimme toisemme, ihan vain kiusataksemme. Juuri kun olin ottamassa häneltä pikku-housuja pois, hän otti kädestäni kiinni ja sanoi: "Ihan tavallinen sauna-ilta! Sopiiko?" Vastasin "Katsotaan jos pystyn...".

Tulimme saunaan joka oli jo valmiiksi 80-asteinen. Heitimme löylyä ja juttelimme vähän. Sitten menin lähemmäs ja laitoin käteni hänen polvelleen. Laskin kättäni hänen reitensä sisäpintaa pitkin kohti emätintä. Kun oli aivan lähellä, hän otti taas kädestäni kiinni ja sanoi "Tavallinen sauna-ilta. Muistatko?". Hän ei itsekkään uskonut tuohon sillä hän oli erittäin märkä. Laitoin sormensa hänen vakoonsa ja pyörittelin sitä. Jenni pitää siitä erityisesti. Hän huohotti ja alkoi täristä. Sitten hän otti käteni pois sieltä. Heitin taas vähän löylyä ja kerroin kuinka setäni sauna oli palanut joulu-aattona.

Taas kun oli heittänyt vähän löylyä Jenni nousi ja meni eteiseen vilvoittelemaan. Menin vähän ajan päästä perässä. Hän istui siellä sohvalla pyyhe ympärillään. Kävelin pöydän ääreen ja hän katseli hymyillen minua. Kaadoin kahteen kertakäyttö-mukiin kokista ja annoin toisen hänelle. Istun tuolille lähellä sohvaa ja katselin häntä. Hänellä oli pyyhe ympärillään. Otin pyyhkeen tuolin selkänojalta ja laitoin sen sukukalleuksieni eteen niin että ne juuri ja juuri peittyivät. Jenni naurahti. Istuin hänen viereensä sohvalle ja aloin suutelemaan häntä. Aluksi suulle, sitten kaulalle, ja siitä alaspäin aina mahaan asti. Katsahdin Jenniä ja hän sanoi "Paskat sauna illasta!" Työnsin taas sormeni sisään ja pyöritin sitä siellä. Nyt vasta otin pyyhkeen kokonaan hänen päältään. Jatkoin pyöritystä vähän aikaa kunnes Jenni sanoi "Lopeta vähäks aikaa!" Otin sormen pois ja menin takaisin löylyyn.

Heitin taas pari kertaa ja makasin vähän aikaa lauteilla. Kuulin kuinka Jenni käveli eteisessä ja kävi hakemassa lisää kokista. Menin takaisin hänen luokseen ja siellä hän istui alasti sohvalla. Hän katsoi minua kiihottavasti. Hän viittoi minut luokseen ja käveli hänen viereensä. Hän suuteli minua ja työnsi kielensä syvälle suuhuni. Samalla hän otti kiinni kalustani ja runkkasi hitaasti. Sitten hän katsoi minua kauniilla silmillään ja sanoi "Mul on ajatus. Tehdään se tässä ja nyt." Naurahdin ja hain itselleni kokista. Istuin taas hänen viereensä ja taas hän otti kiinni kalustani. Katsoin häntä ihmeissäni ja sanoin "Ai se ei ollukkaa vitsi?" Jenni pudisti päätään. "Mut meil ei oo kortsuu." Sanoin. "Mihin me sitä tarvitaan?" hän vastasi. Muistutin häntä viimekerrasta kun yritimme ilman ja silloin kiinike-jänteeni oli revennyt. Sanoin että tarvitsisimme jotain liukastetta ja kävin pesuhuoneessa ja laitoin siellä saippuaa.

Tulin taas eteiseen ja siellä Jenni makasi selällään sohvalla. Menin hänen päälleen ja suutelin häntä. "Pistä se sisäl nyt jo!" Jenni sanoi. Työnsin sen sisään ja samassa jenni veti syvään henkeä. Aluksi työntelin varovaisesti ja vähän väliä työnsin kunnolla sisään. Jenni huohotti ja vääntelehti. "Anna mennä täysilä, kulta!" Hän sai sanotuksi. Punnersin itsenä ylemmäs ja aloin työntelemään nopeammin. Nain häntä niin kovin kuin jaksoin niin kauan kunnes hän tuli.

Jenni makasi sohvalla, hengitti raskaasti ja nopeasti hampaitten välistä ja puristi kovin takapuoltani. Sitten otin kaluni ulos hänen pillustaan ja aloin runkata kunnes laukesin ja pistin lastin hänen mahalleen. Makasimme vähän aikaa vierekkäin molemmat huohottaen väsyneinä. Sitten nousin ja annoin hänelle pyykhkeen johon hän pyyhki siemen nesteeni. Nousimme seisomaan ja suutelimme. Sanoimme toisillemme "Mä rakastan sua" ja menimme takaisin löylyyn.

3

22078

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ....kkk....

      nii...loistavaa jos oisit kirjottanu paljo paremmi :P

      • Nixat

        ... on ollut mieleenjäävä muisto :]
        Vähän samanlainen kokemus on ollut mullakin...


    • ööö?

      mikä ihme on ulkosauna?! minä olen aina saunonut sisällä... katsoin kyl sattumalta joskus kai vuosi tai pari sitten karpolla on asiaa -ohjlemasta kun siinä oli "ulko-savusauna" mut se johtu vain siitä, että kyseisestä saunasta oli seinät ja katto palanu pois ympäriltä...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      149
      1215
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      119
      1038
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      214
      780
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      765
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      63
      725
    6. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      25
      716
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      696
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      622
    9. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      44
      621
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      58
      554
    Aihe