näpeille tulee... mites sun on käynyt

näin sitä käy ----kaverille muka tulee töitä, kone jumittuu....ja hah ja voi harmitus .ei muuta kuin uudella nimmarilla sisälle ...miksei hän voinut reilust ja viel konemaailmassa todeta et nou tänks ???!!!!
2917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aina on Tekosyitä ....

Täällä on kaksinaamaisten ihmisten kerma

Onhan se nähty, ja tullaan Näkemään

Onnea tälle SättiVuodelle 2004

Love, Ellen aina Anna 40 1

Äänestä

Ei näitä tapauksia pidä ottaa itseensä:) Kaikki eivät vain pysty sanomaan tuota nou tänks..Ei livessä eikä virtuaalimaailmassa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talitiainen* kirjoitti:

näin sitä käy ----kaverille muka tulee töitä, kone jumittuu....ja hah ja voi harmitus .ei muuta kuin uudella nimmarilla sisälle ...miksei hän voinut reilust ja viel konemaailmassa todeta et nou tänks ???!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu