APUAAAAAAAAAAAAAAA

Voisiko joku ihana ihminen kertoa, että miten saa kuvia kotisivuille ettei niitä suoralinkitä?
Oon jotenki tajunnu että pitää tallentaa kuva tietokoneelle.... Mut mitä seuraavax? Mun kotarit on ExPagessa. (Eli se koodi
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen tehnyt periaatepäätöksen etten vastaa kysymyksiin joissa on noin naurettava otsikko.

Hieman kysymystä kuvaavampia otsikoita kaivaten:

Tõppõ

Äänestä

Valitettavasti Apua ei nyt ole saatavilla, mutta Seura, Nykyposti ja Seiska löytyy. Mikä laitetaan?

Äänestä

kun katselet vanhoja viestejä, jotka on otsikoitu "apua" ym. Rewi siitä. Ja mieti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi torvi kirjoitti:

Voisiko joku ihana ihminen kertoa, että miten saa kuvia kotisivuille ettei niitä suoralinkitä?
Oon jotenki tajunnu että pitää tallentaa kuva tietokoneelle.... Mut mitä seuraavax? Mun kotarit on ExPagessa. (Eli se koodi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu