1/2004 ensimmäinen pikkujärkytys siitä kansikuvasta (packard bellin apple look) ja toiseksi tietty etukansiotsikko:
HAKKAAKO Macintosh pc:n?
JUMALA on sittenkin olemassa ; ))))))
HAKKAAKO Macintosh pc:n?
JUMALA on sittenkin olemassa ; ))))))
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Hei, melkein jokainen joka tyyppää uuden Macin ei voi olla diggailematta siitä. MB:n takana on ihan tavalliset ihmiset kuitenkin :)
No, jos joskus on hyvä aika Suomen Appleltä vähän voidella markkinavoimia niin se taitaa olla kyllä nyt. Tiedä sitten? ;)
Miksi aina pitää lyödä ja hakata?? Miksi ei voi elää sovussa?? Jos budjetti sallis niin mieluusti ostaisin uuden eMacin ja laittaisin sen sulaan sopuun pc:n viereen, en vieroksu pc:tä, en Macia, enkä muitakaan konetyyppejä. Ennemmin vieroksun erästä ison talon uusimpia käyttiksiä joita mun pc:ni ei laiteta kuin vaan mun kuolleen ruumiini yli. Tarkoitan noita Win98:n jälkeläisiä.