Olimme tulossa uudenvuodenaaton juhlista Sarin ja Karin kanssa yöllä ja nousimme kerrostalon rappusia ylös
Karin yhtäkikkiä muistaen hei Pekka ja Sanna tehän olet aina halunneet toteuttaa haaveenne rakastelusta talonne rappukäytävässä. Me voitais olla Sarinkanssa vahtina jos joku tulis sattumalta.
Tosin tämä rappu taitaa olla ilmeisesti lopettanut juhlimisen ja nukkumassa, joten ei mitään vaaraa pitäisi olla, ja eikö siinä vähän pitäiski olla kiinni jäämisen makua.
Eikä meitä paljon tarvinnut yllyttää kun oltiin valmiit ja oltiin illan mittaan nautittu vähän juomista niin estotkin oli hävinnyt.
Lisäksi Sannan minihameen alta näkyi sopivasti stringit, ja stayupit lisäs vielä seksikään näyn tuomaa halua.
Sannan otti stringit ja antoi ne Karille, jolloin alta paljastu siisti kolmiomainen häpykarvoitus häpyhuulten yläpuolella. Sanna olikin jo sopivankostea, jännitys oli ilmeisesti tehnyt tehtävän, Sanna ottikin ja kääntyi selin Pekkaan koska oli aina nauttinut sitä kun mies ottaa hänet takaapäin ja vielä rajusti.
Samalla Sari avasi Pekan vyön ja veti molemmat housut alas.
Penis oli jo niin kovan että siitä huomas minne sen piti upottaa työntämällä sen suoraan takaapäin Sannan kosteaan vakoon. Peniksen työntyessä rajusti sisään Sanna päästi pienen äännähdyksen.
Liikuta sitä vedä pois, nussi, nussi anna minulle, haluun kovaa kalua, on Sannan toivomus.
Samalla Kari riisuu Sannalta jakun pois, rintaliivien tippuessa alta paljastui rinnat jotka oli suoraan Karin kasvojen edessä.
Kari otti rinnoista kiinni ja hyväili niitä käsillä ja nänninpäitä lipoen kielellä.
Samalla Sanna veti Karin housut jalasta pyytäen Karia siirtymään ylemmäs haluan imeä kovettunutta kaluasi, anna penis suuhun haluun imee sitä. Eikä siinä ollut kuin hetki niin Sanna halus lisää sanoen ottakaa minut minä saan kohta, syvemmälle, syvemmälle!!!!!.
Salamavalon välähtessä "kuvaaja on onneksi Sari"
Hetken hiljaisuuden jälkeen Snna ottaa Sarin syleilyyn ja alkaa vetää toppia pois Pekka ja Kari riisuu sarin niin ettei jää kun stayupit, vaikka Sari yrittää varoittaa tänne voi joku tulla.
Mutta Sanna suutelee Saria suulle hivuttaen pikkuhiljaa kätensä häpyhuulien päälle alkaen hiroa sormilla klitorista.
Sari alkoikin jo äänähdellä pikku hiljaa ja tunuti ettei hänellä ollut pelkoa enää kiinni jäämisestä.
Sanna haluaa Sarille saman käsittelyn kun hänkin sai ja onhan Pekka ja Kari vielä saamatta joten Sanna ohjaa Sarin Karin päälle.
Sannan ottaessa laukustaan liukastetta jolla voitelee Sarin peräaukon työntäen sormin liukastetta syvälle peräaukkoon. Myös ottaa pekan kovan peniksen käteen ja sivellen peniksen vartta liukasteella.
Sari upottaa Karin peniksen märkään rakoonsa kun Kari ottaa toisen nännin ja suuhunsa näykkien nännin nipukkaa sopivasti hampailla.
Sari päästää hyvänolon ääniä kun Pekan penis uppoa hitaasti
sarinanaaliin. Sarin halutessa enemmän miesten penistä sisään ,antakaa olen uneksinut tästä molempiin reikiin yhtäaika ja haluun molempien laukeavan sinne, on sannan sanat. Miesten lihakset alkaa jännittyä kunnes molemmat puristaa Saria ja työntää peniksen pohjaan asti. Samalla välähtää salamavalo rapussa. Kameran takana on Sanna joka on Löytänyt Sarin kameran lattialta.
Taas aamulla istutaan aamu pala pöytään ja katsotaan kahta kuvaa joista jää muisto kahesta parista joilla on yksi muisto lisää.
Parin haave2
Seksi&Pari
1
6773
Vastaukset
- jarnus
Waude, johan oli menoa ja meininkiä. Taannoin vaimoni heitti ilmaan fantasiastaan pimeissä rappusissa jossa juuri silloin kuljimme, himokkaasti hetken häntä suudeltuani kokeilin alapäätä ja ai kuinka nuoltavan märkänä hän olikaan. Kevyesti runkkasin häntä ja nuolaisimme sormeni kuivaksi jatkaaksemme nousuamme tuttavillemme. Jos aikaa olisi ollut enemmän sattuma olisi voinut luoda puitteet edellisen tarinasi osittaiselle toteuttamiselle. Hyvä juttu joskin paikoin hieman sekava.
Kiitti sulle,
Jarnus
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Missä kokoomuksen naiset?
Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa953651Finland is now Petter place
Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.292403Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.1422049Toivon että kuulut elämääni
Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.35915- 44841
En unohda sua
En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on30820Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen61815Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet5799- 40707
Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä
Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies89695