Sharmiin 16.1.

Pitää alkaa etsiä kesäkamoja esiin, lähinnä
snorklauskamat. Mites se kieli meni. Bes on riittää ja sukraan on kiitos ja la sukraan ei kiitos. Onkos netissä ilmainen sanakirja?
Onkos muita lähtijöitä?
1410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juu sinne mennään kans ja päiväkin on sama. Onko mitään erikoista mitä sinne kannattaisi ottaa mukaan? Eipä olla paljolti ennen reissattu =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Moses kirjoitti:

Pitää alkaa etsiä kesäkamoja esiin, lähinnä
snorklauskamat. Mites se kieli meni. Bes on riittää ja sukraan on kiitos ja la sukraan ei kiitos. Onkos netissä ilmainen sanakirja?
Onkos muita lähtijöitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu