no tytöt...voiko kalju olla miehellä seksikäs/kiva?? laittakaa risut ja ruusut!
kalju
Miku
8678
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tottakai voi olla seksikäs ja miten hiukset liittyy siihen että on kiva..???
itse en kuitenkaan pidä kaljuja seksikkäinä. pidän miehistä joilla on hiukset päässä.
Jos (mutta vain jos) miehellä on sopivan mallinen pään luusto ja kasvot, kalju voi olla ihan hyvän näköinenkin, varmaan monen mielestä seksikäskin.
(Ja sillehän ei mitään voi, jos tukka oikeasti lähtee päästä)
Mutta kun tuohon itsensä kaljuksi ajamiseen näyttää yleensä liittyvän se jännä ominaisuus, että miehen täytyy muutenkin muuttua täydeksi gorillaksi (niin fyysisesti kuin henkisestikin) niin itse kierrän kyllä nämä tapaukset aika kaukaa...:)
Mutta mikä estää kokeilemasta reaktioita ihan käytännössäkin, hiukset (yleensä) kasvavat takaisin. :)
roikkuu tietenkin. jos sulla on himo vesipää niin älä ihmeessä peittele sitä!
Hyi helvetti. Tulee mieleen eräs yökötys.
Mun oma mies oli kalju kun tavattiin ja mä ainaki tykkäsin :) Että mikäpä siinä..
meneehän se kaljukin mut itellä on pitkät hiukset
mä rakastan hiuksia... mulle ne on ainakin tärkeet, mut täähän on vaan mun mielipide!! ei poikaa voi arvostella onks se kiva sen perusteella minkä väriset hiukset sillä on!!!
mun veljellä oli kalju, ku se oli armeijassa ja ajattelin, et jos toi ei ois mun veli, ni ai että mikä namu! Mut ku se on mun veli, ni en ajatellu niin. :)