Lauantaisauna

Taitava

Olemme saunassa, rentoutumassa raskaan päivän jälkeen. Nojaat taaksepäin, reitesi ovat hieman auki. Ihailen niiden sileää ihoa, joka suorastaan huutaa minua koskettamaan. Alankin hitaasti silitellen hyväillä reisiäsi käsilläni, testaten millainen vaikutus kosketuksellani on sinuun. Huomaan heti reaktiostasi, että juuri tätä haluat: ihosi värähtelee sormieni alla, se menee paikoitellen kananlihalle odottaessaan seuraavaa hipaisua. Ujutan toisen käteni vaollesi, ja tunnen että olet kostea, kuuma ja halukas.

Lantiosi nytkähtää kun painan yhden sormen sisällesi, tuntemaan ihanan pehmeyden, sen joka tekee naisesta niin vastustamattoman suloisen. Hieron edelleen reisiäsi toisella kädelläni, toisen käteni painautuessa hävyllesi. Otan koko häpysi kämmenelleni, keskisormeni edelleen leikkiessä sinussa, ja kumarrun suutelemaan hikipisaran otsaltasi. Nuolaiset huuliasi, huokaat ääneen samalla kun painat lantiotasi kättäni vasten. Hierot itseäsi minuun, haet parasta mahdollista kontaktia käteeni, jolloin tuntuu, että yrität saada minutkin villiintymään.

Kätesi siirtyy niskaani, vedät huuleni omillesi ja työnnät kielesi suuhuni. Suutelemme, annamme yhteisen kiihkon maistua ja tuntua kielarissamme. Toinen kätesi hakee minun kovettuneen kaluni tiukkaan otteeseensa, puristelee ja hyväilee sitä juuri kuten vain sinä osaat: ei liian lujaa, mutta kuitenkin tarpeeksi voimakkaasti, että tunnen puristuksessasi kaiken halusi. Irrottaudut suudelmastani, hymyilet ja koukistat jalkasi, otat nilkoistasi kiinni ja tarjoat minulle uskomattoman ihanan näkymän märkänä kiiltelevään pilluusi. Kauniisti erillään olevat häpyhuulet, niiden välissä kostea ja kimalteleva punainen pehmeys, joka pyytää minua maistamaan mehujasi, terhakkaana töröttävä klitoriksesi kuin pisteenä i:n päällä, vaatimassa pientä imaisua huuliltani.

En voisi mitenkään vastustaa moista kutsua, vaan hautaan pääni reisiesi väliin, jossa huuleni ja kieleni aloittavat välittömästi nautiskelun. Aktiviteettini eivät jätä sinua kylmäksi, kuulen sen niistä huokauksista ja voihkauksista joita päästelet. Ei tarvita kauaa tällaista, ennenkuin alat uikuttaa orgasmisi lähestyessä, ja tieto siitä, että saat pian antaa lisää intoa kielelleni, joka pyörii nyt villinä klitoriksesi ympärillä, yrittäen kohottaa sinut mahdollisimman korkealle ennen laukeamistasi. Saadessasi huudahdat ääneen, puristat pääni reisiesi väliin ja painat käsilläsi minua niskasta, pitäen minut paikoillani ja suuni edelleen vasten häpyäsi. Nuoleskelen sinua, samalla kun nautit jälkiorgastisista supistuksista, jotka tunnen suullani, ja joiden rytmin mukaan ajoitan omat hellittelyni.

Siirymme yhdessä vilvoittelemaan pesuhuoneen puolelle, muttemme malta olla koskettelematta toisiamme: halumme tuottaa toiselle mahdollisimman paljon nautintoa ja hyvää oloa korostuu juuri näissä tilanteissa, saa meidät haluamaan vielä enemmän. Kuiskaat "sinun vuorosi" ja laskeudut polvillesi eteeni. Hyväilet kaluani käsilläsi, katselet sitä ja annat sille pieniä suukkosia. Kielesi liukuu pitkin vartta, kutittelee sitä ja saa kaluni värähtelemään nautinnosta. Lopulta annat huuliesi ottaa kaluni hyväilyynsä, toinen kätesi puristaa kaluani ja toinen silittelee pallejani. Otan käsilläni kiinni päästäsi ja alan hitaasti naida suutasi, en liian syvälle mutta kuitenkin osoittaen, että juuri tästä pidän. Ja tiedän, että sinäkin nautit tuottaessasi minulle suunnatonta mielihyvää ja nautintoa. Kiihoittumisasteeni on niin korkea, etten kauaa kestä huultesi imua. Koko kehoni alkaa vapista, juuri ennen kuin laukean suuhusi. Imet ja nieleskelet kaiken mitä minulta tulee, nuoleskelet huuliasi kuin tyytyväinen kissa, ja sanot hymyillen "nam". Palaamme löylyihin lepäämään hetkeksi, ja antamaan kostean lämmön tuoda kehoihimme uutta virtaa, jota kumpikin tiedämme vielä illan aikana tarvitsevamme.

3

15687

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hih

      Tarvitsetko selänpesijää?

      • Taitava

        Tulisihan siinä hetkeksi puhtoinen olo, minkä jälkeen pääsisi taas innolla sottaamaan :-)


      • hih
        Taitava kirjoitti:

        Tulisihan siinä hetkeksi puhtoinen olo, minkä jälkeen pääsisi taas innolla sottaamaan :-)

        tänäänkö?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomessa on meneillään boomereiden kosto

      1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä
      Maailman menoa
      20
      2218
    2. Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?

      Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri
      Maailman menoa
      28
      1606
    3. Mitä ikävöit eniten

      kaivatussasi? 🫶
      Ikävä
      89
      1392
    4. Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle

      Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t
      Koirat
      23
      1375
    5. Anabaptismin kirous

      Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä
      Kaste
      417
      1072
    6. Miten voit vain

      Olla kuin mitään ei olisi?
      Ikävä
      117
      984
    7. Pelolla pakottaminen

      Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha
      Kaste
      624
      906
    8. Robotiikka korvaa tulevaisuudessa seurustelusuhteet

      Haluan herättää keskustelua aiheesta. Asiantuntijoiden mukaan robottien kehitys on 10-15 vuoden päässä siitä että voidaa
      Sinkut
      234
      856
    9. kamera hakokylässä

      kamera kuvaamassa yleistä tietä laittomasti ristauksessa hakokylä-raatevaara!
      Hyrynsalmi
      12
      680
    10. Suomuksen kuumin kaupan kassa?

      Missä kaupassa on, siellä minäkin alan käymään.
      Suomussalmi
      10
      680
    Aihe