Magia-chat

Chattaileekos maagit vielä maanantaisin?
Kauan ollu toisilla teillä.
5248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä voisin tulla huomenna (ma) jos on vielä kiinnostuneita, jos en sitten unohda, koska olen niin hajamielinen. Eli klo 22.00 niinkuin ennenkin, jos kukaan nyt sitten muistaa.

Tulkaa nyt muutkin internet-adeptit tsättäilemään, niin spedeillään yhdessä ja ollaan olevinamme. Tai ei olla, mutta puhutaan.

:a:

Äänestä
  • Olen ja tulen, jos vain jaksatte papparaisen kirjoitusnopeutta. Yleensä tahtoopi käydä että aihe on jo kaluttu loppuun kun minä olen saanut ensimmäisen lauseeni valmiiksi ;-D

    Tasan ei käy onnenlahjat. :-(

    Äänestä

  • Rödfinne kirjoitti:

    Olen ja tulen, jos vain jaksatte papparaisen kirjoitusnopeutta. Yleensä tahtoopi käydä että aihe on jo kaluttu loppuun kun minä olen saanut ensimmäisen lauseeni valmiiksi ;-D

    Tasan ei käy onnenlahjat. :-(

    sanne. siis tulen myös. otan suurmaagi gandalfin ja muutaman kuivatun kääpiön nenän mukaan niin voidaan harjotella sitä yhtä loitsuu gandalfin opastuksella.

    Äänestä

  • Mr. Bojangles kirjoitti:

    sanne. siis tulen myös. otan suurmaagi gandalfin ja muutaman kuivatun kääpiön nenän mukaan niin voidaan harjotella sitä yhtä loitsuu gandalfin opastuksella.

    vielä ei ole nettiä uudessa kodissa, mutta parin viikon päästä vois tullakkin.

    Äänestä

  • menthe kirjoitti:

    vielä ei ole nettiä uudessa kodissa, mutta parin viikon päästä vois tullakkin.

    Tahtoo unohtua koko juttu iltapuhteen tiimellyksissä, harmi kyllä. Jos muistan, tulen mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olevainen kirjoitti:

Chattaileekos maagit vielä maanantaisin?
Kauan ollu toisilla teillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu