Mitä pitää tehä, kun on siellä muumio paikassa.Patsas on huoneen keskellä ja nurkissa on punaista vettä?Verta? Auttakaa!!!
TOMB RAIDER 4
Lara
4362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kun olet laukaissut trailerin (tai mikä lie) muumioita edeltävässä huoneessa menet muumiohuoneen sisäänpääsystä katsottuna suoraan patsaan luo ja työnnät sitä yhden kerran eteenpäin (Ctrl ja ylöspäin nuoli) Kun olet tehnyt sen näet maassa siinä kohtaa jossa patsas ennen oli kuvion. Etsi huoneen lattiasta toinen samanlainen kuvio, ja työnnä patsas sen päälle. Tällöin se muumioarkku, joka on tyhjä "muuttuu" oveksi ja pääset siitä eteenpäin :] Toivottavasti olin avuksi..
Moi!sun pitää siinä tomb raiderissa liikutella sitä huoneen keskellä olevaa patsasta(ensin x niin lara tarttuu siihen, eteen tai taaksepäin nappia pidä x koko ajan pohjas!)kun patsas on oikees kohas, niin yhes muumio arkussa aukee sala ovi
PS.sinne punaseen veteen voi mennä turvaan
Ei oo pätkääkää järkee Lara että pyydät apua heti ku tapahtuu jotain! Älyy se nyt vaa.
No sori nyt vaan mut en kysele noita asioita SUN KIUSAKS!!!!!!!!