Mikkeli AMK

Onkos tuo Mikkelin AMK miten tasokas?

Itse pääsin syksyn haussa aivan ala-arvoisilla pääsykoe pisteillä sisään. vähän mietityttää.
2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mihin linjalle pääsit?? Millä pisteillä pääsit sinne sisään??

Äänestä

aika välttävä paikka, merkittäviä puutteita. Pitää mennä valmistumisen jälkeen ammattikouluun/ammatti-instituuttiin että saa riittävän osaamisen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietiskelijä kirjoitti:

Onkos tuo Mikkelin AMK miten tasokas?

Itse pääsin syksyn haussa aivan ala-arvoisilla pääsykoe pisteillä sisään. vähän mietityttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu