Sim3000, moottoritie?

Moi!

Miten saan moottoritielle liittymät?
Saan kyllä tehtyä moottoritietä, mutta en liittymiä?
Apuuva.

t. Ostin Anttilan alennusmyynnistä pelin kolmella eurolla. Nyt jäin koukkuun...
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vedä tietä jonkun matkaa moottoritien päätyyn,tai ihan mihin kohtaan vaan, siis sen alitse. niin voit liittää rampin sit siihen tiehen, näin se käy. On muuten huippu peli on tullut pelailtua.

Äänestä

on hyvä peli ja addiktiivinen...ostappa siis simcity4...viel parempi...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tyhmä?, kirjoitti:

Moi!

Miten saan moottoritielle liittymät?
Saan kyllä tehtyä moottoritietä, mutta en liittymiä?
Apuuva.

t. Ostin Anttilan alennusmyynnistä pelin kolmella eurolla. Nyt jäin koukkuun...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu