Näistä framet (mahdollista?)

Elikkäs mulla on sivut netissä

http://www.ffx2fin.tk/

Mutta onko tohon mahdollista saada kehyksiä? Eli nuo navigaattorit, ja mitä tuolla oikealla puolella onkaan,olisi sen framen sisällä. On v******sta päivittää sivuja kun aina pitää alottaa koodaaminen ja käydä jok'ikinen sivu läpi yksitellen. Se vie paljon aikaa.
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ainahan kehykset on mahdollista laittaa.

Äänestä

Dreamweaveria ja tee sillä template. Luo kaikki uudeu sivut templaten pohjalta. Jos myöhemmin muutat templatea niin kaikki sen pohjalta luodut sivut päivittyvät automaattisesti.

Äänestä
  • Mikä on DreamWeaver? En omista koko höskää :(

    Äänestä

laita framet tonne... kuten huomaat frameset on tyhjä... jonkinlainen editori voisi olla hyvä... mbnet.net sivuilta saat homepage 4.5 (ehkä 5) 30 day evalutionin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hmm kirjoitti:

Elikkäs mulla on sivut netissä

http://www.ffx2fin.tk/

Mutta onko tohon mahdollista saada kehyksiä? Eli nuo navigaattorit, ja mitä tuolla oikealla puolella onkaan,olisi sen framen sisällä. On v******sta päivittää sivuja kun aina pitää alottaa koodaaminen ja käydä jok'ikinen sivu läpi yksitellen. Se vie paljon aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu